Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Nie żyje młoda kobieta ze zmiażdżonego BMW. Utrudnienia w ruchu

W miejscowości Łazy na drodze krajowej numer 7 doszło to tragicznego wypadku. Toyota wyjechała z drogi podporządkowanej i zderzyła się z BMW, którego pasażerka zginęła na miejscu. Droga jest częściowo zablokowana, a kierowcy jadący w stronę Radomia muszą się liczyć z utrudnieniami.
Zobacz wideo

Do śmiertelnego wypadku doszło w Łazach przed godziną 10. Pojazdy zderzyły się na środku oznakowanego skrzyżowania przy ulicy Łączności i alei Krakowskiej. 

Śmiertelny wypadek na DK 7

Do wypadku doszło, gdy kierujący toyotą wyjechał na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej. Tam zderzył się z nadjeżdżającym BMW, które w wyniku wypadku zostało zmiażdżone.

- Niestety po zderzeniu pasażerka BMW zmarła, a kierowca został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Na miejscu wciąż trwają prace służb, staramy się przywrócić ruch jak najszybciej. W związku z panującymi warunkami na drogach apelujemy do kierowców o ostrożność - powiedział Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie w rozmowie z Gazeta.pl.

Dwie osoby podróżujące toyotą nie odniosły obrażeń. Na miejsce wypadku zostały wezwane dwie załogi policji, trzy zastępy straży pożarnej i prokurator.

Utrudnienia na DK 7 w stronę Grójca

Początkowo droga krajowa numer 7 była zablokowana w obu kierunkach. Teraz ruch do Warszawy odbywa się prawym pasem, ale kierowcy jadący w kierunku Grójca i Radomia wciąż muszą liczyć się z utrudnieniami. Do czasu zakończenia prac służb na miejscu wypadku wyznaczono objazd przez Sękocin. 

Więcej o: