Wypadek samochodowy w miejscowości Płocicz. Droga krajowa nr 25 została zablokowana

Na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Płocicz (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do wypadku samochodowego. Zderzyły się autobus, samochód osobowy i ciężarówka. Dziewięć osób jest rannych.
Zobacz wideo

W wypadku na drodze krajowej nr 25 w Płociczu uczestniczyły trzy pojazdy: autobus, samochód osobowy oraz samochód ciężarowy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że autobus zatrzymał się w wyznaczonym do tego miejscu, aby wypuścić pasażerów. Tuż za nim zatrzymał się samochód osobowy, w który wjechała ciężarówka. Kierowcą samochodu ciężarowego był obywatel Bułgarii.

Wypadek w Płociczu. Cztery osoby trafiły do szpitala. DK 25 zablokowana

W wyniku wypadku ucierpiało dziewięć osób. Cztery spośród nich zostały przewiezione do szpitala. Ranne osoby to dwie pasażerki autobusu i dwie pasażerki samochodu osobowego. Po jedną z ofiar wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga krajowa nr 25 została zablokowana na odcinku pomiędzy Sępólnem Krajeńskim a Kamieniem Krajeńskim. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Płocicz. Osoby kierujące się na drogę krajową nr 25 mogą jechać także przez miejscowości Sikorz, Trzciany oraz Mała Cerkwica. 

Wypadek samochodowy w miejscowości Płocisz. Zablokowana droga krajowa nr 25Wypadek samochodowy w miejscowości Płocisz. Zablokowana droga krajowa nr 25 Fot. Google Maps

Więcej o: