Kutno. Policjanci szukają agresywnych kibiców Legii Warszawa

Policjanci z Kutna poszukują osób, które w maju tego roku zaatakowali funkcjonariuszy w pobliżu dworca PKP. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanych mężczyzn i prosi o pomoc w ich rozpoznaniu.
Zobacz wideo

Kutnowscy policjanci poszukują mężczyzn, którzy zaatakowali funkcjonariuszy. Do zdarzenia doszło w dniu 21 maja 2018 roku około godziny 01:45, niedaleko dworca PKP, kiedy przez Kutno przejeżdżał pociąg z kibicami Legii Warszawa.

Policjanci Kutna poszukują agresywnych kibiców Legii Warszawa

W pociągu osobowym jechało prawie 900 kibiców Legii Warszawa. Policjanci musieli interweniować, ponieważ zaczęli oni wyrzucać nadpalone race przez okna pociągu.  W pewnym momencie ktoś użył hamulca ręcznego i pociąg się zatrzymał niedaleko od budynku dworca PKP w Kutnie. Wtedy doszło do zamieszek. Część pasażerów wysiadła z pociągu i zaatakowała funkcjonariuszy policji. Około 30 policjantów starło się z 200 kibicami Legii Warszawa, którzy obrzucili mundurowych kamieniami. – Ponieważ agresja nasilała się, funkcjonariusze użyli broni nieostrej – mówi Joanna Kącka, rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

"Kutnowscy policjanci poszukują sprawców zbiegowiska kibiców, którego uczestnicy dokonali gwałtownego zamachu na osoby i mienie" - czytamy na stronie internetowej policji. Wszystkich tych, którzy rozpoznają którąkolwiek z osób przedstawionych na fotografiach, policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie pod numerem telefonu (024) 253-21-00 lub (024) 253-22-24.

Więcej o:
Komentarze (39)
Kutno. Policjanci szukają agresywnych kibiców Legii Warszawa
Zaloguj się
 • zebrzec

  Oceniono 15 razy 15

  "użyli broni nieostrej" .a szkoda,, bo należało użyć miotaczy ognia i to kibolskie go..no zutylizowac..

 • antropoid

  Oceniono 15 razy 13

  Jacy znowu "agresywni kibole"?...
  PATRIOCI chyba...

 • emigrant_1984

  Oceniono 12 razy 12

  Agresywni patrioci. Tzn energiczni w pozytywnym sensie.

 • R Iksiński

  Oceniono 13 razy 11

  Oczywiście poszukują ich w celu wręczenia nagrody ministra Brudzińskiego dla wyróżniającej się katolickiej młodzieży patriotycznej.

 • emigrant_1984

  Oceniono 10 razy 10

  Znowu atak na patriotów. A policjanci to płakali ?

 • fakiba

  Oceniono 8 razy 8

  To musieli być zdenerwowani "patrioci" a nie kibole

 • olal.bana.gw

  Oceniono 7 razy 7

  Zapytam wprost, tak zeby ciemnogrodzki cwok w doope przez kkk kopany zajarzyl: milicja katolicka szuka katolickich, wykletych bandytow stadionowych?
  Czy udzielanie pomocy tym bandziorom katofaszystowskim jest karalne przez prawo czy nagradzane wiecznym blogoslawienstwem przez kosciolek?
  Ile wynosi nagroda za dostarczenie zywego lub martwego oprycha stadionowego? A za kierujacego ich dzialaniami ksiedza czy braciszka zakonnego?
  Nic sie nie dzieje bez woli pana na chwale jego.

  "Bij bandyte stadionowego. Bij, bij, bij".

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 7

  a oczy mają otwarte, podczas tego szukania patriotów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX