Karetka pędzi A4 na sygnale. Ma serce do przeszczepu dla dziecka. Ale ten kierowca nie ustępuje

Wciąż nie brakuje kierowców, którzy nie dość, że nie potrafią jeździć autostradą, to nie wiedzą jak się zachować na widok karetki na sygnale. Najnowszy przykład zarejestrowany na A4 przez załogę ambulansu.

Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że przy transporcie organu do przeszczepu liczą się minuty czy wręcz sekundy. Tak było i tym razem, gdy w sobotę autostradą A4 w kierunku Krakowa pędziła karetka transplantacyjna. Załoga wiozła serce do przeszczepu dla ciężko chorego dziecka. W stolicy Małopolski czekał już samolot.

Ale jak opisuje zdarzenie drogowe pan Bogusław, który przesłał nagranie na fanpage Stoją Stargard, choć kierowca karetki jechał lewym pasem autostrady, nie każdy chciał jej ustąpić. Mimo stosunkowo niewielkiego ruchu na trasie, kierujący niebieskim samochodem dostawczym za nic miał sygnały wysyłane przez pojazd uprzywilejowany. Uparcie nie ustępował lewego pasa.  

Nagranie udostępnił pan Bogusław, który wiózł serce dla dziecka. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (296)
Karetka pędzi A4 na sygnale. Ma serce do przeszczepu dla dziecka. Ale ten kierowca nie ustępuje
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 137 razy 133

  Co za gnój!

  Mam nadzieję, że policja dostała już to nagranie i do niego dotrze. A że auto firmowe, to mam nadzieję, że gość wyleci z roboty. Ktoś z takim podejściem nie powinien być kierowcą.

 • art_102

  Oceniono 72 razy 66

  Co za tępy ch...j!!!!
  Poza dużym mandatem powinien mieć zatrzymane prawo jazdy, powiedzmy na 2 lata, bo to nie było zagapienie, ślamazarstwo, że zjechał z drogi dopiero po dłuższej chwili. On konsekwentnie olewał karetkę, olewał i grzał cały czas lewym pasem. Nawet jakby był głuchy jak pień, to nic by go nie usprawiedliwiało, bo lewy pas służy do wyprzedzania, a nie do jazdy, tym bardziej jak prawy ma wolny.
  Gliniarze scigają kierowców za przekrocznie prędkości o 10 km, a barany lewego pasa są bezkarni. Póki nie będzie solidnych kar dla autentycznych piratów i bezmózgów drogowych, których jakos policja omija, bo to zawsze czyjś synek, polityk, albo kurski, to się nic nie zmieni.
  ...jak oglądam ten filmik, to mnie wściekłość ogarnia.
  Mam nadzieję, ze dostanie na co zasłużył.

 • burn74

  Oceniono 61 razy 45

  Wkur....jące zachowanie ciula,ale jeszcze bardziej wku...a zasłanianie tablic rej. i nazwy firmy,która zatrudnia tego ćwoka !

 • inny_wolny_login

  Oceniono 49 razy 43

  Ciul sam bez serca i mózgu - za karę powinno u się jajca odjąć

 • maras63

  Oceniono 34 razy 30

  Jest nagranie, są numery czyli komplet i mnożyć stawkę razy 10. Zapamięta, może się czegoś nauczy, a że prezentów będzie mniej dla rodziny? trudno. Może sobie skopiować nagranie.

 • sailor20170605

  Oceniono 26 razy 24

  Dane takich jełopów wraz z paszczami powinny być upubliczniane. Może jeden z drugim by się zastanowił czy chce swoją mordą świecić w TV.

 • ceppisowski

  Oceniono 30 razy 24

  Śmiec moze dostac 5tys po wyroku sądu
  Sąd może mu zabrac PJ na jakiś czas
  Ale ryj przyglupa i jego nazwisko powinno byc tez upublicznione

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX