Znaleziono ciało 24-letniej Roksany, która zniknęła dwa dni po ślubie. Wstępna wersja zdarzeń

Radio Gdańsk podaje, jaką wstępną hipotezę przyjęli śledczy, zajmujący się sprawą 24-letniej Roksany ze Skarszew. Kobieta prawdopodobnie zginęła w wypadku. Świadczyć ma o tym fragment karoserii, znaleziony nieopodal jeziora.
Zobacz wideo

24-letnia Roksana ze Skarszew zaginęła dwa dni po swoim ślubie. Kobieta w poniedziałek wsiadła do czerwonego golfa i odjechała spod swojego domu. Miała kupić bułki, ale nie wzięła ani portfela, ani telefonu. Gdy długo nie wracała, jej bliscy rozpoczęli poszukiwania i powiadomili policję. Istniało podejrzenie, że kobieta może mieć depresję.

Śmierć 24-letniej Roksany. Jest wstępna hipoteza

Ciało wraz z samochodem zostało odnalezione w sobotę na dnie jeziora Borówno Wielkie. Teraz Radio Gdańsk podaje nieoficjalnie, że kobieta mogła zginąć w wypadku. Fragment karoserii, znaleziony nieopodal miejsca wyłowienia, miałby wskazywać, że wcześniej uderzyła w przeszkodę, straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do jeziora. - Badane są też inne wersje wydarzeń, ale ta wydaje się najbardziej prawdopodobna - mówią reporterowi Radia Gdańsk śledczy.

Więcej o: