Próbny egzamin gimnazjalny - część humanistyczna. Gdzie znaleźć odpowiedzi i arkusze?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem rozpoczyna się właśnie dziś. 4 grudnia odbędzie się egzamin z części humanistycznej. Gdzie i kiedy opublikowane zostaną odpowiedzi i arkusze?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem organizowany jest rokrocznie, dzięki czemu uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych mogą sprawdzić swoje umiejętności jeszcze przed przystąpieniem do właściwego egzaminu gimnazjalnego. Próbny egzamin gimnazjalny pozwala także uczniom na zapoznanie się z warunkami, w jakich odbywa się egzamin państwowy, a szkołom na sprawdzenie, czy są odpowiednio przygotowane do organizacji właściwego egzaminu gimnazjalnego.

Próbny egzamin gimnazjalny - część humanistyczna

Tegoroczny próbny egzamin gimnazjalny odbędzie się w dniach 4-6 grudnia. W dniu dzisiejszym odbędzie się egzamin z części humanistycznej. W godzinach od 9:00 do 10:00 gimnazjaliści będą pisać egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie, który potrwa 60 minut, a o godzinie 11:30 rozpoczną egzamin z języka polskiego, na którego rozwiązanie będą mieli 90 minut. 5 grudnia odbędzie się egzamin z części matematyczno-przyrodniczej, z kolei 6 grudnia - egzamin z języka obcego.

Próbny egzamin gimnazjalny. Gdzie można sprawdzić odpowiedzi i pobrać arkusze?

Kiedy i gdzie można będzie sprawdzić odpowiedzi i arkusze egzaminacyjne z części humanistycznej? Wydawnictwo Operon, które tworzy próbne egzaminy gimnazjalne, zapowiedziało, że arkusze i odpowiedzi z części humanistycznej zostaną opublikowane dzisiaj o godzinie 13:00. Kolejne arkusze i odpowiedzi będą publikowane godzinę po kolejnych egzaminach, a więc o 13:00 w środę i o 13:00 w czwartek. Aby zobaczyć udostępnione arkusze i odpowiedzi, należy wejść w zakładkę "Baza arkuszy" na stronie operon.pl.

Więcej o: