Był poszukiwany w związku z zabójstwem brata i skatowaniem siostry. Znaleziono zwłoki Marka Ś.

Policjanci odnaleźli zwłoki Marka Ś. Mężczyzna był od tygodnia poszukiwany w związku z zabójstwem i usiłowaniem zabójstwa. 62-latek prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

62-letni Marek Ś. od tygodnia był poszukiwany łącznie przez kilkudziesięciu policjantów. Dzisiaj odnaleziono go martwego w lesie.

- Mężczyzna został odnaleziony w miejscowości Borkowo. Okoliczności, które policjanci zastali na miejscu mogą wskazywać na samobójstwo, jednak dopiero przeprowadzenie sekcji zwłok pozwoli nam jednoznacznie stwierdzić, jaka była przyczyna - przekazał Gazeta.pl oficer prasowy z policji we Wrześni.

Marek Ś. poszukiwany był w związku z zabójstwem mężczyzny (swojego brata) w Ksawerowie i usiłowaniem zabójstwa kobiety (swojej siostry) we Wrześni. Sprawy te cały czas bada wielkopolska policja. Funkcjonariusze w trakcie poszukiwań ostrzegała, że Ś. może być niebezpieczny. 

Publikacja drastycznego nagrania

Lokalne radio na swojej stronie opublikowało nagranie z monitoringu spółdzielni mieszkaniowej. Widać na nim było, jak Ś. młotkiem katował swoją siostrę na oczach przechodniów. Nagranie miało trafić do redakcji od lokatora budynku. Ostatecznie po kilku godzinach wideo zostało usunięte na prośbę policji, ponieważ był to materiał z akt śledztwa. Publikacja spotkała się z ogólną krytyką.

Więcej o:
Komentarze (29)
Policja odnalazła zwłoki Marka Ś. Był podejrzany o zabójstwo we Wrześni
Zaloguj się
 • pokon

  Oceniono 14 razy 6

  A co z rowerem?

 • nitajx

  Oceniono 11 razy 5

  coś mi się wydaje, że sekcja jako przyczynę wykaże "niewydolność oddechowo-krążeniową"...

 • gj61

  Oceniono 4 razy 4

  No to, znaczy.... znaleźli! Nie "czeba" (jak to mawia wasermanowa) juz szukać.

 • dzidka17

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety mamy coraz mniej wrażliwe społeczeństwo .Można zakatować kogoś na oczach gapiów ,którzy zamiast udzielić pomocy nagrywają filmiki ,którymi "chwalą się " w sieci .
  Wystarczyłoby wezwać Policję i narobić hałasu,żeby wystraszyć oprawcę .
  2 lata temu w biały dzień moja siostra przechodząc przez park zauważyła dziwnie wyglądającego mężczyznę(myślała,że źle się czuje) ,zapytała czy potrzebuje pomocy? W tym momencie "chory" odwrócił się i kopnął siostrę w plecy na oczach ludzi, .Nikt nie zareagował nawet jak za moment zaatakował dwie inne kobiety, w tym ponad 80 letnia kobietę, którą kopnął w twarz. Siostra nie odpuściła mimo ogromnego stressu po wyjściu z Parku zadzwoniła na Policję i ujęli oprawcę .Siedzi w więzieniu za swój wyczyn.Nie można byc obojętnym widząc takie zdarzenie,trzeba natychmiast reagować bo dojdzie do tego,że rozpasani bandyci będą bez skrupułów napadać i mordować .

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 1 raz 1

  W lesie? Znaczy nie leżał tylko wisiał?

 • komentarz

  Oceniono 10 razy -2

  Dziwne, tajemnicze, niejednoznaczne.

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 7 razy -3

  Publikacja z krytyką? Ocenzurujcie wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX