Śmiertelne potrącenie na Mazurach. Zostały irlandzkie tablice. Są nowe informacje o aucie

W piątek popołudniu na Mazurach doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu potrącił pieszego, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Policja informuje, że samochód - wbrew wcześniejszych ustaleniom - nie jest czarny.

Krótko po zdarzeniu policja poinformowała, że na miejscu wypadku została irlandzka tablica rejestracyjna, a sprawca prawdopodobnie poruszał się czarnym lexusem.

Dobę później policja przedstawiła nowe ustalenia. Dzięki pomocy osób, które przekazywały informacje funkcjonariuszom, wiadomo już, że auto było koloru srebrnego. Policjanci dalej proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy śmiertelnego wypadku.

Auto, prawdopodobnie lexus, ma uszkodzenia z przodu pojazdu i brakuje mu przedniej tablicy rejestracyjnej. Do wypadku doszło 30 listopada po godzinie 17 na trasie Bagienice - Sorkwity na drodze krajowej 16 na Mazurach.

Wszystkie osoby, które jechały tą drogą około godziny 17 proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji bądź pod numerem telefonu alarmowego 112.

Więcej o:
Komentarze (63)
Śmiertelne potrącenie na Mazurach. Zostały irlandzkie tablice. Są nowe informacje o aucie
Zaloguj się
 • gj61

  Oceniono 32 razy 30

  Co za ciule!!! Wbijcie numer rejestracyjny w irlandzką bazę danych i dostaniecie bandytę od razu! To nic nie kosztuje. Dowiecie się nawet czy auto miało przegląd i jaki miało przebieg. A jak nie dajecie rady, to jeden telefon do Gardy. Przygłupy.

 • wolny-analityk

  Oceniono 26 razy 20

  No to po prostu jaja jakieś. Policja ma tablice rejestracyjne i przy pomocy tweetera weryfikuje markę i kolor samochodu. Skoro jesteśmy w tej UE to powinno być jedno klepnięcie w klawiature

 • smiki48

  Oceniono 23 razy 17

  i tacy policjanci protestują, że mają niebezpieczną i stresującą pracę. A prawda jest taka, że przyjmują do policji po znajomości krewnych i znajomych o poziomie intelektu gimnazjalisty. Ja w ciągu pół godziny miałbym dane samochodu i jego właściciela. W najgorszym przypadku jeden czy dwa telefony do znajomych policjantów w Warszawie lub UE i mam dane.
  Ale jak głównym celem policjantów jest doczekanie do emerytury, to takie są efekty.

 • gregkac

  Oceniono 18 razy 16

  W Irlandii mozna po numerach rejestracyjnych sprawdzic kolor jak i marke oraz model samochodu, mozna to zrobic nawet w sklepach internetowych z czesciami samochodowymi, jezeli policja nie wie jak to poprosze o kontakt, pomoge.

 • calmy

  Oceniono 15 razy 15

  Policja dalej prosi.
  Dziady. Proszalne.
  Po tym jak obywatele wyjaśnili im na Twetterze jak się ustala kolor samochodu przy pomocy ogólnie dostępnej bazy danych proszą teraz o wskazanie sprawcy. A potem doprowadzenie go do aresztu i z aresztu do sądu.
  Gdyby sprawca nie został skazany poproszą prawdopodobnie obywateli o ochronę.

 • gregsxf

  Oceniono 16 razy 14

  haha nie ma polskiej tablicy i jest kierowca dewizowy to jest wielki problem z odnalezieniem właściciela auta, nieudacznictwo level hard

 • hanczar1970

  Oceniono 11 razy 11

  Dlaczego polska policja nie zwróci się z prośbą o identyfikację właściciela auta do Garda Dublin. Fragment rejestracji wyraźnie wskazuje, że auto jest na irlandzkich numerach rejestracyjnych, zarejestrowane w Dublinie w 2007 . Nr tel : 00353 1 666 9000

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX