KGP: Będzie postępowanie ws. komendanta policji, który zachęcał do pisania anonimów na posłankę

Zgodnie ze słowami Komendanta Głównego Policji, zlecił on postępowanie wyjaśniające w sprawie słów komendanta podlaskiej policji, w których zachęcał on do pisania anonimów na posłankę PO.

Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk odniósł się do wywiadu, którego komendant podlaskiej policji Daniel Kołnierowicz udzielił lokalnej stacji radiowej. Nawoływał w nim do wysyłania anonimów na posłankę PO Bożenę Kamińską. To ona informowała o nieprawidłowościach w podlaskiej policji.

- Jeżeli tak bardzo pani Kamińska lubuje się w używaniu anonimów, uważa, że to jest fair, to może proszę bardzo: ogłośmy na antenie konkurs na najlepszy anonim o pani Kamińskiej: o majątku, o podróżach służbowych, o działalności dotychczasowej. Proszę bardzo - powiedział na antenie programu Radia 5 Daniel Kołnierowicz.

Jak dowiedziało się RMF 24, Komendant Główny Policji polecił wszcząć postępowanie wyjaśniające w sprawie wypowiedzi szefa policji podlaskiej. W jego ocenie istnieje podejrzenie, że komendant podlaskiej policji złamał swoimi wypowiedziami przepisy ustawy o policji. Jeśli faktycznie tak się stało, grozi mu postępowanie dyscyplinarne.

Więcej o:
Komentarze (122)
Będzie postępowanie ws. komendanta policji, który nawoływał do pisania anonimów na posłankę PO
Zaloguj się
 • takaprawda2015

  Oceniono 48 razy 48

  Zamiast postępowania to ten tłusty świniak powinien być wysłany na siłownię. Tak ma wyglądać szef policji??

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 34 razy 32

  Nie patyczkować się i wyperdolić dyscyplinarnie. Jeden kacyk na Podlasiu wystarczy.

 • rybka9915

  Oceniono 34 razy 30

  Za kare bedzie kleczal na grochu, a ponadto bedzie musial napisac 1000 razy "Nie bede pisdolil glupot, bo jestem tylko debilowatym kulsonem z nadania wieprza zielinskiego".

 • asr1

  Oceniono 26 razy 24

  Nie ma co spaślaka karać, wystarczy kazać mu zaliczyć test sprawnościowy i jak nie zaliczy obniżyć wynagrodzenie , przenieść na niższe stanowisko a później zwolnić ze względu na nieprzydatność do zawodu !!!

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 24 razy 22

  Czy mu grozi, to zależy od prezesa, potem długo,długo nic, a potem to zależy od Jojo ( jak poprosi prezesa i prezes pozwoli), a potem od Zielińskiego ( jak mu Jojo pozwoli).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX