Cejrowski: TVP zdjęła nasz program. "Mam nadzieję, że Rachoń nie będzie miał kłopotów"

Koniec czwartkowego "Minęła 20" w formule, jaką znają widzowie TVP Info. Wojciech Cejrowski poinformował, że "TVP zdjęło" blok, w którym brał udział. Przyczyny decyzji na razie nie są znane. Sam Cejrowski ma nadzieję, że Michał Rachoń nie będzie miał przez niego kłopotów.

Wojciech Cejrowski poinformował na Facebooku, że "TVP zdjęło" jego program. Chodzi o czwartkowe bloki w "Minęła 20" w TVP Info, w których zawsze pojawiał się jako gość Michała Rachonia.

Jak opisuje Cejrowski, Rachoń miał mu przekazać, że wspólny blok mogą prowadzić do końca roku. Cejrowski już podziękował Rachoniowi (wyraził nadzieję, że nie będzie miał kłopotów, za to, że "wpuścił go na antenę") oraz widzom.

"Państwu dziękuję za KOLOSALNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI - biliśmy każdą konkurencję na głowę" - napisał Cejrowski, a na koniec dopisał jeszcze, że "balanga" trwała 19 miesięcy. Chodzi zapewne właśnie o wspólne komentowanie z Rachoniem rzeczywistości. 

Zwróciliśmy się do TVP z pytaniami w tej sprawie, czekamy na odpowiedź. Centrum Informacji TVP dotąd nie zamieściło komunikatu odnoszącego się do doniesień Cejrowskiego.

Cejrowski w czwartek rano o Kaczyńskim: Cham, powinien z liścia dostać

Natomiast Wojciech Cejrowski w czwartek już po raz drugi o sobie przypomniał. Zanim ogłosił rozbrat z TVP, w Radiu Wnet mówił o Jarosławie Kaczyńskim:

Tak jak ta pani, której ośmielił się, w tym momencie cham Kaczyński grozić palcem. Chamstwo (...) Jeśli to była intencja Jarosława Kaczyńskiego, to w tym momencie był chamem wobec kobiety i powinien z liścia dostać
 

Te słowa stały się przyczynkiem do spekulacji, czy słowa o "chamie Kaczyńskim" przypadkiem nie przyczyniły się do tej decyzji TVP.

Więcej o: