Wypadek na drodze krajowej nr 2. Nie żyje jedna osoba. Wyznaczono objazdy

Wypadek na DK2. Nie żyje jedna osoba. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym.

Na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Wysokie na trasie Międzyrzec Podlaski – Biała Podlaska zderzyły się dwa samochody. W wyniku wypadku zginął kierowca jednego z pojazdów.

Wypadek na drodze krajowej nr 2. Liczne utrudnienia w ruchu drogowym

Do wypadku na DK2 doszło w czwartek przed godz. 10:00. Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe - samochód marki Fiat oraz samochód marki Skoda. Kierowca Fiata zginął na miejscu, drugi kierowca został przetransportowany do szpitala i pozostaje pod opieką lekarzy.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że ruch na drodze krajowej nr 2 został całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują funkcjonariusze Policji, którzy kierują kierowców na wyznaczone objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 13:15.

GDDKiA: Droga krajowa nr 2 została zablokowanaGDDKiA: Droga krajowa nr 2 została zablokowana Fot. Google Maps

Więcej o:
Komentarze (5)
Wypadek na DK 2. Nie żyje jedna osoba
Zaloguj się
  • motyw4

    Oceniono 1 raz 1

    Drogi na całej tej tzw. ścianie wschodniej powinny być oznakowane jako jeden wielki czarny punkt. Jak się zobaczy wyczyny tych wioskowych Schumacherów pędzących prze wioski starym Audi czy Golfem z prędkością 140 km/h to człowiek zastanawia się dlaczego oni się tam wszyscy jeszcze sami nie powybijali.

  • Piotr Prywałow

    0

    Nie lubię PiS, ale och...ek, napiszę wulgarne na Ch... J takie komentarze. Polscy kierowcy jeżdżą brawurowo, bez wyobraźni, bez włączania kierunkowskazów na skręcię, to że jest podwójna ciągła linia, nic to wyprzedzamy.... Pieszy na przejściu..., niech poczeka, trzeba przejechać, Słowacja - zabicie człowieka, Zielona Góra, wyścigi, zabicie dwóch przechodniów..... Ile trzeba jeszcze morderstw na drogach, żeby kierujący zaczęli jeździć z wyobraźnią i odpowiedzialnością...., ręce opadają , jesteśmy w Europie jednym z liderów wypadków samochodowych, śmiertelnych.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX