Zaginięcie 11-latków z Nowego Targu. Jeden z chłopców się odnalazł, drugi wciąż poszukiwany

Odnalazł się Ivan, jeden z chłopców poszukiwanych przez małopolską policję. Jego rówieśnik Mariusz wciąż jest poszukiwany. Chłopcy w środę wyszli ze szkoły podczas przerwy i przestali kontaktować się z rodzinami. Policja od początku podejrzewała, że mogli opuścić Nowy Targ.

Zaginieni 11-latkowie w środę rano wyszli z domów do szkoły w Nowym Targu, gdzie przebywali do godziny 12:00. Jak informuje "Tygodnik Podhalański", 11-letni Ivan już się odnalazł, ale los Mariusza Gajdy wciąż jest nieznany. Chłopcy od chwili zaginięcia przebywali razem między innymi w Zakopanem. Mieli się rozstać w czwartek rano. 

Policja szuka dwóch 11-latków z Nowego Targu

Poszukiwany przez policję Mariusz Gajda ma 170 wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ma krótkie brązowe włosy i prosty nos. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę zimową z kapturem i czarne buty.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca lub inne informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu: 18 26 10 400 lub 112.

 

Więcej o: