Rzeszw: mczyzna podszed do 11-latki i dwa razy uderzy j w twarz. Poszukuje go policja

Do 11-letniej dziewczynki, ktra czekaa na autobus, podszed nieznany mczyzna i dwukrotnie uderzy j w twarz. Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o pomoc wszystkich, ktrzy go rozpoznaj.

Do zdarzenia doszło po południu 1 października bieżącego roku. Z ustaleń policji wynika, że do 11-latki oczekującej na przystanku przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie podszedł mężczyzna, a następnie dwa razy uderzył ją w twarz. 

Rzeszów. Policja poszukuje mężczyzny, który uderzył 11-latkę

"Ponieważ sprawca działał publicznie i bez powodu, okazując przez to rażące naruszenie porządku prawnego, nadzorujący postępowanie prokurator objął czyn ściganiem z urzędu" - czytamy w policyjnym komunikacie.

Rzeszów. Policja poszukuje mężczyzny, który uderzył 11-latkę w twarzRzeszów. Policja poszukuje mężczyzny, który uderzył 11-latkę w twarz Policja Rzeszów

Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu miejskiego, na którym widzimy sprawcę. Wszystkie osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z I komisariatem na Nowym Mieście przy ul. Rejtana 34. Należy dzwonić pod numer 17 858 3810 lub numery alarmowe: 997 bądź 112.

Niesiołowski: wrogiem Polski nie jest Biedroń, tylko Kaczyński