Rzeszów: mężczyzna podszedł do 11-latki i dwa razy uderzył ją w twarz. Poszukuje go policja

Do 11-letniej dziewczynki, która czekała na autobus, podszedł nieznany mężczyzna i dwukrotnie uderzył ją w twarz. Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o pomoc wszystkich, którzy go rozpoznają.

Do zdarzenia doszło po południu 1 października bieżącego roku. Z ustaleń policji wynika, że do 11-latki oczekującej na przystanku przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie podszedł mężczyzna, a następnie dwa razy uderzył ją w twarz. 

Rzeszów. Policja poszukuje mężczyzny, który uderzył 11-latkę

"Ponieważ sprawca działał publicznie i bez powodu, okazując przez to rażące naruszenie porządku prawnego, nadzorujący postępowanie prokurator objął czyn ściganiem z urzędu" - czytamy w policyjnym komunikacie.

Rzeszów. Policja poszukuje mężczyzny, który uderzył 11-latkę w twarzRzeszów. Policja poszukuje mężczyzny, który uderzył 11-latkę w twarz Policja Rzeszów

Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu miejskiego, na którym widzimy sprawcę. Wszystkie osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z I komisariatem na Nowym Mieście przy ul. Rejtana 34. Należy dzwonić pod numer 17 858 3810 lub numery alarmowe: 997 bądź 112.

Niesiołowski: wrogiem Polski nie jest Biedroń, tylko Kaczyński

Więcej o:
Komentarze (119)
Rzeszów: mężczyzna podszedł do 11-latki i dwa razy uderzył ją w twarz
Zaloguj się
 • bartek_7777

  Oceniono 66 razy 62

  Lekko głupawy wyraz twarzy rodzi podejrzenie, że normalny to on nie jest.

 • dornjuan

  Oceniono 66 razy 58

  Mariusz Błaszczak podkreślił w swoim wystąpieniu, że jeszcze nigdy tylu Polaków nie czuło się bezpiecznie. Zapomniał dodać, że nie w mateczniku podkarpackim.

 • komentarz

  Oceniono 42 razy 40

  Ja się zaczęłam bać wychodzić z domu. Takich psycholi się namnożyło, a policja w coraz gorszej kondycji. Najgorsze, że ścier.wa atakują słabszych, bezbronnych.

 • niknejm

  Oceniono 40 razy 38

  Gość, sądząc po wyglądzie, chory psychicznie lub napruty narkotykami jak bombowiec.

 • marrob

  Oceniono 33 razy 33

  Jestem pod wrazeniem szybkosci działania naszej "Policji" Jakie to szczęście że nie poprosili o pomoc po 10 latach:))) Banda amatorów od ścigania KOD-u i Pań ze szczypiorkiem. Kozaki:)))))))))))))))

 • bara_basz

  Oceniono 24 razy 24

  Dlaczego do cholery jak zwykle policja upublicznia wizerunek po takim czasie, zamiast jak np w Stanach od razu po zdarzeniu. Przez dwa miesiące marnują siły i środki. Po co? Przecież zaraz ktoś go rozpozna i będą go mieli. Na cholerę zawsze tak z my zwlekają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX