62-letni Marek Ś. poszukiwany przez policję. Jest podejrzewany o zabójstwo

Wielkopolska policja szuka 62-letniego Marka Ś.. Mężczyzna najprawdopodobniej miał związek z zabójstwem i usiłowaniem zabójstwa. Funkcjonariusze wskazują, że Marek Ś. może poruszać się na rowerze.

62-letni Marek Ś. jest poszukiwany przez policję w związku z zabójstwem mężczyzny w Ksawerowie i usiłowaniem zabójstwa kobiety we Wrześni. Oba zdarzenia miały miejsce w ostatnich dniach.

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu ze względu na prowadzone poszukiwania nie chce ujawniać szczegółów tych zdarzeń. Jak poinformował nas mł. asp. Piotr Garstka, mężczyzna może być niebezpieczny.

"Marek Ś. może poruszać się rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym 'rogiem' przy kierownicy z prawej strony oraz z plastikową skrzynką na bagażniku. Gdy był ostatnio widziany, ubrany był w ciemne spodnie i czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice na dłoniach" - podaje wielkopolska policja.

Osoby, które widziały Marka Ś., proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów 112, 61-84-131-11 lub 61-437-52-00.

Aktualizacja: 62-latek został odnaleziony martwy w miejscowości Borkowo.

Więcej o:
Komentarze (35)
62-letni Marek Ś. poszukiwany przez policję. Jest podejrzewany o zabójstwo
Zaloguj się
 • yaspiman

  Oceniono 13 razy 11

  macie rysopis, to bierzcie się kulsony do roboty.
  zamiast tego to całe tabuny tych nierobów szwendają się po Katowicach.

 • czarnyminio

  Oceniono 8 razy 8

  Jak na rowerze to lewak i na dodatek pewnie porusza się tylko po chodnikach.Może przejeżdżał pod willą pana Konfetti?

 • julietwhiskey

  Oceniono 8 razy 8

  O qurła! Na rowerze?! No to go nie złapią! Taki welocyped, panie, to gna jakby go diabeł gonił! Pewmie chłop już gdzie na Antypodach!

 • pollion1

  Oceniono 7 razy 7

  Funkcjonariusze wskazują, że Marek Ślugaj może poruszać się na rowerze. Z tego co wiemy udał się do San Escobar zahaczając o wyspy Azorskie wraz z psem
  : ogłośmy na antenie konkurs na najlepszy anonim o panu Marku Ś: o majątku, o podróżach służbowych rowerem , o działalności dotychczasowej. Proszę bardzo

 • patatajson

  Oceniono 9 razy 5

  Czego się mamy spodziewać? Zapluje człowieka na śmierć? Udusi sylwestrową serpentyną? Czy wykona performance który nas zabije? Może trochę więcej szczegółów? Ma 210cm wzrostu, czy 155cm? A może to po prostu lokalny działacz KODu, na którego policja dostała zlecenie z góry?

 • Stan Brost

  Oceniono 6 razy 4

  policja nie ma czasu.musza chronic otoczenie domu zielinskiego,kaczynskiego a tam zbrodniarz mozer sobie pojezdzic rowerem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX