62-letni Marek Ś. poszukiwany przez policję. Jest podejrzewany o zabójstwo

Wielkopolska policja szuka 62-letniego Marka Ś.. Mężczyzna najprawdopodobniej miał związek z zabójstwem i usiłowaniem zabójstwa. Funkcjonariusze wskazują, że Marek Ś. może poruszać się na rowerze.

62-letni Marek Ś. jest poszukiwany przez policję w związku z zabójstwem mężczyzny w Ksawerowie i usiłowaniem zabójstwa kobiety we Wrześni. Oba zdarzenia miały miejsce w ostatnich dniach.

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu ze względu na prowadzone poszukiwania nie chce ujawniać szczegółów tych zdarzeń. Jak poinformował nas mł. asp. Piotr Garstka, mężczyzna może być niebezpieczny.

"Marek Ś. może poruszać się rowerem miejskim z charakterystycznym mocno wystającym 'rogiem' przy kierownicy z prawej strony oraz z plastikową skrzynką na bagażniku. Gdy był ostatnio widziany, ubrany był w ciemne spodnie i czapkę, czarną kurtkę oraz grube, czarne rękawice na dłoniach" - podaje wielkopolska policja.

Osoby, które widziały Marka Ś., proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów 112, 61-84-131-11 lub 61-437-52-00.

Aktualizacja: 62-latek został odnaleziony martwy w miejscowości Borkowo.

Więcej o: