Trzy osoby zginęły na drodze pod Człuchowem. Osobówka zmiażdżona przez TIR-a

W Jęcznikach Wielkich doszło do zderzenia trzech aut - osobowego, terenowego i TIR-a. Zginęli wszyscy pasażerowie osobówki.

Jak podaj RMF FM, do wypadku doszło na drodze krajowej nr 25, kilka kilometrów od Człuchowa. Na zdjęciach człuchowskiej straży pożarnej widać, że osobówka została zmiażdżona przez TIR-a. 

Zginęli trzej mężczyźni, którzy jechali samochodem osobowym. W zderzeniu brał też udział samochód terenowy, podróżujące nim dwie osoby są ranne, trafiły do szpitala.

Na razie nie są znane okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Więcej o:
Komentarze (37)
Trzy osoby zginęły na drodze pod Człuchowem. Osobówka zmiażdżona przez TIR-a
Zaloguj się
 • aussieozz

  Oceniono 23 razy 19

  Zazwyczaj kierowcy TIRów to idioci ale tym razem to kierowca osobówki można powiedzieć zabił pasażerów i siebie , cytując lokalne media
  "Jak się dowiedzieliśmy od mężczyzny, właściciela firmy do której należy opel – jego pracownik wracał z Bydgoszczy. Z jego relacji wynika, że zatrzymał się, żeby skręcić w lewo – w kierunku Jęcznik Małych. Kierowca audi – nie zważając na skrzyżowanie i podwójną ciągłą linię próbował go wyprzedzić – wjeżdżając wprost pod koła jadącej w przeciwną stronę ciężarówki."

 • mineteman

  Oceniono 13 razy 9

  Audi, to nowy stan umyslu. Bekart BMW. IQ na tym samym poziomie.

  Ciekawe gdzie im sie tak spieszylo, ze wyprzedzali na skrzyzowaniu i podwojnej.
  Dobrze, ze nie wzieli ze soba kogos niewinnego.

 • agenciputinawon

  Oceniono 13 razy 7

  Czy ktoś może temu gimbusowi powiedzieć, że "osobówka" to mówią na głębokiej wsi, albo jakieś 5-8 letnie dzieci i nie powinno się tego wyrazu używać w tekście w gazecie?
  PS. Napiszcie zamiast "osobówka" na przyszły raz "taksówka" - tak mówią na samochody osobowe do tej pory mieszkańcy wsi, i to pod Warszawą...

 • ucan2

  Oceniono 15 razy 5

  Niedawno widziałem cysternę, którą skręcał na skrzyżowaniu kierowca z telefonem przy uchu. Taki to kozak !

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 4

  Jechał szybko i bezpiecznie, śmiało nie zmieścił się

 • beton44

  Oceniono 6 razy 4

  Tu akurat chyba sytuacja jasna sądząc po zdjęciach - samochód osobowy przejechał przez ciągłą linię na przeciwny pas ruchu i wjechał pod TIRa - i tyle...

 • ax-les-thermes

  Oceniono 3 razy 3

  Frontera dostala rykoszetem.

 • mackowy74

  Oceniono 1 raz 1

  NADAL DROGI KRAJOWE, TO RAJ ŚMIERCI!!,DLATEGO IM WIĘCEJ AUTOSTRAD I DRÓG EKSPRESOWYCH, TYM WIĘCEJ OCALONYCH LUDZKICH ISTNIEŃ!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX