Nauczyciel WF-u i trener siatk闚ki skazany za molestowanie i gwa速. Na 10 lat wi瞛ienia

S康 Okr璕owy w Bia造mstoku skaza na 10 lat wi瞛ienia nauczyciela WF-u i trenera siatk闚ki Brunona B. m.in. za gwa速, molestowanie i rozpijanie ma這letnich. Wyrok jest nieprawomocny.

10 lat więzienia, 15-letni zakaz zbliżania się do trzech pokrzywdzonych nastolatek na mniej niż 300 metrów oraz 15-letni zakaz wykonywania zawodu. Taki wyrok od Sądu Okręgowego w Białymstoku usłyszał 48-letni nauczyciel Brunon B., który uczył WF-u w jednej z białostockich podstawówek, a także był znanym trenerem siatkówki w jednym z klubów sportowych na terenie miasta.

Białystok. Nauczyciel WF-u i trener siatkówki skazany na 10 lat m.in. za gwałt

Mężczyzna musi także zapłacić zadośćuczynienie na rzecz trzech pokrzywdzonych nastolatek w wysokości 5 tys. zł, 10 tys. zł i 20 tys.zł.

Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami ze względu na dobro poszkodowanych, które w chwili popełnienia czynu były osobami małoletnimi.

Wyrok nie jest prawomocny. Obrona zapowiedziała apelację.

Wśród siedmiu zarzutów przedstawionych mężczyźnie przez prokuraturę był gwałt na dwóch małoletnich, zmuszanie trzech nastolatek do czynności seksualnych, groźby, gnębienie psychiczne, zmuszanie małoletnich do picia alkoholu, a także posiadanie pornografii dziecięcej. Wedle prokuratury, nauczyciel miał nagrywać filmy, a następnie grozić nastolatkom ich upublicznieniem.

Sąd uznał Brunona B. winnym wszystkich zarzutów.

Wi璚ej o:
Komentarze (54)
Bia造stok. Nauczyciel WF-u i trener siatk闚ki skazany za molestowanie i gwa速
Zaloguj si
 • driftoczenko

  Oceniono 21 razy 17

  Gdyby zosta ksi璠zem, m鏬豚y to robi legalnie i mia豚y wsparcie du瞠j cz窷ci wiernych, dla kt鏎ych czyny czarownika s przejawem dzia豉nia b鏀twa, nawet je郵i s niegodziwe.

 • amenominakanushi-pan-poczatku

  Oceniono 15 razy 15

  Dziwne.
  10 lat wi瞛ienia zamiast przeniesienia do innej szko造 w odleg造m wojew鏚ztwie?
  Dziwne.

 • yosemitesam

  Oceniono 23 razy 15

  A towarzysz Piotrowicz nie m鏬豚y zacnego pedagoga wybroni z tych "ciumk闚"?

 • karl.franc

  Oceniono 16 razy 12

  Nauczyciel pedofilem, zdania komentuj帷ych w tej sprawie s jednakowe. Skaza o ukara. Koniec kropka
  Natomiast gdyby by ksi璠zem, po這wa krzycza豉 by 瞠 to nagonka na ko軼i馧 lz a ksi康z niewinny. Jaki abp by m闚i bzdury o dzieciach gwa販帷ych ksi篹y. A w finale w zale積o軼i od uk豉d闚 ksi康z za kare zosta豚y zes豉ny na jak捷 misjebnankoncunswiata np na Dominikan gdzie dalej m鏬豚y si zabawia. Z ch這pcami brzkarnie.

 • gorillaglu

  Oceniono 11 razy 9

  R騜nica mi璠zy tym, a katolikami jest taka, 瞠 tego os康zili i skazali, a katolickie szefostwo ksi篹y przyklepuje spraw i wysy豉 ksi璠za do kamerunu albo polski.

 • ochujek

  Oceniono 11 razy 7

  Klechy pedofile dostaj du穎 mniejsze kary i w豉dza chroni ich wizerunki. Aby nie skala ich dobrego imienia. 😶

 • Tadeusz Sikorski

  Oceniono 10 razy 6

  Coraz gorzej w naszym kraju.Do ko軼io豉 mo積a nie chodzi ale istnieje obowi您ek szkolny.W jednym i drugim miejscu lepiej sta z dup przy 軼ianie bo mo瞠 was spotka nag豉 a nieoczekiwana tzw.przyjemno嗆.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX