Karambol na moście w Baciutach. Zderzyło się 10 samochodów. Kobieta w ciąży w szpitalu

Na moście na Narwi w Baciutach w województwie podlaskim zderzyło się dziesięć samochodów osobowych. Po godzinie 19:00 trasa wciąż była nieprzejezdna. Do już drugi taki karambol w ciągu jednego dnia.

Do zdarzenia doszło na drodze między Białymstokiem a Wysokim Mazowieckim. Samochodami podróżowało łącznie 18 osób. Według informacji IAR ranne zostały cztery z nich, jedną - kobietę w ciąży - przewieziono do szpitala. Według rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, nie ma informacji, by ktoś odniósł poważne obrażenia.

Prawdopodobnie doszło do kilku kolizji, a ich przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych - na drodze było ślisko - tak wynika ze wstępnych ustaleń policji. Po godzinie 19:00 trasa DW 678 w tym miejscu była nieprzejezdna, na miejscu pracowali policjanci, a kierowców kierowano na objazd przez Łapy.

W sobotę rano doszło do innego karambolu. Pod Olsztynem na drodze S51 zderzyło się 18 samochodów. Również w tym przypadku do serii kolizji i wypadku prawdopodobnie przyczyniła się pogoda.

Więcej o:
Komentarze (3)
Karambol na moście w Baciutach. Zderzyło się 10 samochodów. Trasa jest nieprzejezdna
Zaloguj się
  • motyw4

    Oceniono 5 razy 5

    Ale głupota!!! Pogoda się do niczego nie przyczyniła!!! Przyczynił się wyłącznie brak wyobraźni kierujących, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, głęboka wiara w własne umiejętności i niezawodność swojego pojazdu oraz ułańska fantazja przedstawicieli sarmackiego narodu!!!

  • plugawy_len

    Oceniono 2 razy 2

    siedza sobie na dupach i tak to sie konczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX