Komentarze (138)
Tomasz Sekielski kręci film o pedofilii w Kościele. Zebrał już ponad 80 proc. kwoty
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomasz kepinski

  Oceniono 9 razy -7

  DANE:

  Aż 900 osób z 1468 osadzonych nie ma żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie "pojedyncze osoby" wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego...

 • tomasz kepinski

  Oceniono 9 razy -7

  Kim są polscy pedofile? Dotychczas wielu sądziło, że najwięcej ich wśród katolickich księży, pedagogów a nawet - psychologów dziecięcych. Okazuje się jednak, że dane statystyczne mówią zupełnie co innego. Najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy...

 • zielony listek

  Oceniono 11 razy -9

  czy nie dość tego co pokazano w KLER.Po co te ciągłe obrzucanie błotem. To że niewielka garstka czyni jakieś zło, to nie znaczy że trzeba robić filmy i potokiem błota obrzucać dziesiątki tysięcy ludzi- cały stan kapłański. Trzeba nie mieć żadnego sumienia ani wyobraźni aby takie coś robić.Wstyd i hańba.

 • meszuge50

  Oceniono 11 razy -9

  ja mu za grosz nie wierze...śledziłem te jego filmy na you tubie...lipa,tatuaże pokazywał.....jestem ateistą i kościelne sprawy mało mnie obchodzą.....ale on moje oko słaby jest i mało wiarygodny

 • demaskator5

  Oceniono 15 razy -9

  @tomasz kepinski
  A czym on różni się od rabina ?
  Wyglądem napewno nie ,tylko
  jest jeden szczegół ,ze jarmułkę gdzieś ukrył.

 • falbor

  Oceniono 17 razy -9

  dopuścił się sprawstwa kierowniczego nakierunkowanego na zmianę ustroju konstytucyjnego RP przez obalenie zasad demokratycznego państwa prawnego (Art.2 Konstytucji RP) i podziału i równoważenia się władz (Art. 10 ust. 1 Konstytucji), skupiając całą władzę publiczną w swoich rękach, a zatem sprawstwa kierowniczego dotyczącego zbrodni zamachu stanu, o której mowa w Abp Henryk Hoser, PAP - 03/03/2017: "Nie sądzę, żeby przypadki pedofilii w Kościele były częstsze niż w innych środowiskach. (...) Jest dużo pedofilii w innych obszarach naszego życia i na to też trzeba zwrócić uwagę!"

 • saves

  Oceniono 24 razy -10

  Niech poprosi o radę Grasia. On wie na czym można aktualnie zarobić brakującą kasę.

 • demaskator5

  Oceniono 15 razy -11

  A teraz uderzyła mu woda sodowa w
  mózg i przefarbowany Polak ,szuka
  w kraju nowych dziur !
  To będzie dobry uczynek ,kiedy
  najświetlisz swoje intymne życie .
  I wszyscy zobaczymy gejowski
  swiat ,jak pełza wśród nas .

 • saves

  Oceniono 25 razy -11

  Zastosuję retorykę waginosceptyków.
  Skoro ktoś nie popiera homoseksualizmu, to podświadomie jest lub pragnie być homoseksualistą. Tak twierdzą. Skoro więc lemingi tak tłumnie popędziły na "Kler" do kin, to marzą by być pedofilami?

 • mors22

  Oceniono 21 razy -15

  nie ufam takim zbiórkom. wpłaciłem kiedyś na leczenie i okazało się, że oszustwo. jaką mamy gwarancję, że Sekielski za chwile nie powie, że nie zebrał kasy i filmu nie będzie?

 • tomasz kepinski

  Oceniono 24 razy -16

  Kolejny "bohater" płynący na fali. A o pedofilii wśród rabinów i muzułmanów ani słowa, nieprawdaż? Ten film to klasyczne wykorzystywanie ofiar pedofilii dla promocji samego siebie pod pretekstem "troski o ofiary". Obłuda.

 • saves

  Oceniono 22 razy -16

  Chce zarobić na odgrzewanych kotletach? "Kler 2" czy coś? W sumie ma rację. Może być nudny jak film o facecie w łódce, ale że o pedofilii w kosciele, to lemingi będą kina szturmować.

 • 31.februarius

  Oceniono 29 razy -19

  Tomuś,
  te brakujące 40K to Ci np. WOŚP na flecie (czy raczej w Twoim przypadku na fujareczce) wygra!

 • kl001

  Oceniono 31 razy -21

  Można zarabiać na lewicowym hejcie i zbierać kasę od lewackiej troglodytów. Np. milioner Owsiak zwiększył swoje zyski odkąd zaczął atakować Kościół i PiS.

 • maka777

  Oceniono 31 razy -23

  A kiedy będzie o pedofilii wśród muzułmańskich kaznodziei lub co gorsza z wzgórz golan? Pedofilia w kościele robi się już nudna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX