Tragiczny wypadek na Pomorzu. Kierowca audi śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł

Nie żyje rowerzysta potrącony w okolicach Prabut w województwie pomorskim. Sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Policja zatrzymała właściciela pojazdu, który brał udział w wypadku. Trwa ustalanie, czy to on siedział za kierownicą w momencie potrącenia.

Jak informuje Wirtualna Polska, do śmiertelnego potrącenia rowerzysty doszło 22 listopada rano na trasie wylotowej z miejscowości Prabuty w kierunku Julianowa. Policjanci dostali informację o leżącym na drodze mężczyźnie od innych kierowców. 

Pomorskie. Śmiertelne potrącenie rowerzysty

71-letni rowerzysta zmarł na miejscu. Na miejscu wypadku odnaleziono części lusterka od audi, którego kierowca śmiertelnie potrącił mężczyznę i zbiegł.

Około południa policja zatrzymała właściciela samochodu - jest obecnie przesłuchiwany. Trwają ustalenia, czy to on siedział za kierownicą auta w chwili potrącenia.

Policja szuka świadków wypadku

Komenda Policji w Kwidzynie prosi o pomoc wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub mają informacje na temat jego przebiegu.

Można kontaktować się bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie (numer telefonu 55 645 02 22) albo z najbliższą jednostką policji (numer telefonu 112).

Więcej o: