Trójmiasto. Nie żyje 59-letni mężczyzna pobity w SKM. Jest apel do świadków zdarzenia

Mężczyzna, który został pobity w poniedziałek w kolejce SKM w Gdyni, zmarł dziś w szpitalu.

Pobity mężczyzna, który zmarł w dniu dzisiejszym w szpitalu, miał 59 lat. Został pobity wczoraj, do szpitala trafił w ciężkim stanie. Napastnikiem był 31-letni mieszkaniec Sopotu. 

Śmierć pasażera SKM. Został ciężko pobity, zmarł w szpitalu

Obaj mężczyźni jechali pociągiem, który kierował się z Gdańska do Gdyni. Policja nie informuje o przebiegu zdarzenia i weryfikuje zeznania świadków. Czytelnicy portalu trojmiasto.pl informowali jednak o tym, że czasie podróży, na wysokości stacji Gdynia Główna, mężczyźni zaczęli się kłócić. Zdaniem jednego ze świadków, napastnik miał poddusić swoją ofiarę, a gdy 59-letni mężczyzna stracił przytomność, 31-letni mieszkaniec Sopotu zaczął uderzać jego głową w podłogę wagonu.

31-letni napastnik został zatrzymany. W środę zarzuty

Napastnik został zatrzymany przez policjantów. W środę zostanie przesłuchany w obecności prokuratora i zostaną mu przedstawione zarzuty. Jeżeli jego czyn zostanie zakwalifikowany jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym, będzie mu grozić kara dziesięciu lat pozbawienia wolności. Jeżeli prokuratura uzna, że było to usiłowanie zabójstwa, mężczyzna może otrzymać karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Policja prosi o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Wszystkich świadków zdarzenia wzywa do przekazania istotnych informacji na najbliższym komisariacie policji.

Więcej o:
Komentarze (129)
Trójmiasto. Nie żyje 59-letni mężczyzna pobity w SKM. Jest apel do świadków zdarzenia
Zaloguj się
 • labeo

  Oceniono 64 razy 62

  Uderzanie głową w podłogę pociągu to ewidentna próba zabójstwa - zresztą udana.

 • kozenak

  Oceniono 38 razy 36

  jak się tłucze czyjąś głowa o podłogę to zabójstwo a nie pobicie

 • felicjan.dulski

  Oceniono 36 razy 30

  Każde pobicie powinno na początek być równoważne z usiłowaniem zabójstwa.
  Pogarda dla nietykalności cielesnej drugiej osoby jest w polskim prawie skandaliczna.

 • 4zybert

  Oceniono 30 razy 28

  "pobicie ze skutkiem śmiertelnym" - co to znaczy? dawno powinni to cholerstwo wykreślić z KK

 • no4nwo

  Oceniono 20 razy 18

  1. Duszenie kogoś i walenie jego głową o podłogę to albo zabójstwo - jeśli ofiara zejdzie, albo usiłowanie zabójstwa - jeśli przeżyje. Oba przypadki zagrożone dożywociem. Każdy, kto kwalifikuje to jako jakieś pobicie ze skutkiem śmiertelnym - jest tępym, parszywym, plującym w twarz bliskim ofiary снujem. Ale bolandzkie prawo daje możliwość zakwalifikowania zabicia z premedytacją człowieka jako pobicie...
  2. Do 10 lat to grozi za poczęstowanie kolegi lolkiem z marihuaną. Czyli tyle samo, co za pozbawienie człowieka życia.
  3. Średni czas odsiadki za zabójstwo w tej parodii państwa wynosi jakieś 7,5 roku. Naturalnie z pełnym utrzymaniem śmiecia 24/7 za moje i twoje pieniądze. A resocjalizacja to mit.
  Można by dorzucić jeszcze parę takich faktów... Ale nie ma potrzeby. Wystarczy popatrzeć na te trzy. Pie... ten opresyjny, bandycki, antyobywatelski żałosny pseudokraik.

 • nr-m

  Oceniono 17 razy 17

  pobicie ze skutkiem śmiertelnym to jakaś głupota. zabójstwo i tyle.

 • anitani

  Oceniono 17 razy 15

  DO PIERDLA!
  To jest napaść! Wyskakiwanie z łapami do ludzi w normalnym świecie kończy się w PIERDLU. Jak nie umie rozmawiać, to niech posiedzi dziesięć lat i poczyta książki.
  Do pierdla i koniec dyskusji!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX