Czarny Piątek w Lidlu i Biedronce. Promocje black friday nawet do 80 procent [Lista produktów]

Black Friday 2018 już w najbliższy piątek. Jakie promocje z tej okazji przygotowały sklepy Lidl oraz Biedronka? Czarny piątek coraz bliżej.

Black Friday 2018 to dzień, podczas którego wiele sklepów organizuje wysokoprocentowe promocje. Zwyczaj ten przyszedł do Polski z USA, gdzie Black Friday otwiera sezon na świąteczne zakupy. Jak pokazują badania, Polacy są coraz bardziej świadomi tego, czym jest Black Friday, dlatego też coraz więcej marek dołącza do obchodów corocznego święta wyprzedaży. Nie inaczej jest w przypadku supermarketów.

Promocje z okazji Black Friday znajdziemy m.in. w Lidlu i w Biedronce. Jakie produkty zostaną przecenione w dwóch spośród najpopularniejszych sieci sklepów wielobranżowych w Polsce?

Black Friday w Lidlu. Lista produktów w promocyjnej cenie

Właściciele sklepów Lidl postanowili, że Black Friday 2018 wydłużą na cały zbliżający się weekend. Jak dowiadujemy się z gazetki Lidla, niektóre z produktów na Black Weekend zostaną przecenione nawet o 80 procent. Jakie produkty z Lidla będziemy mogli kupić taniej w dniach 23-25 listopada? Przecenione zostaną m.in. różnego rodzaju sprzęty RTV i AGD, a także narzędzia. Podczas Black Weekend w Lidlu kupimy m.in:

  • multi-blender za 69 zł (taniej o 46 proc.)
  • czajnik elektryczny za 69 zł (taniej o 30 proc.)
  • myjkę ciśnieniową za 279 zł (taniej o 20 proc.)
  • powerbank o pojemności 5200 mAh za 13 zł (taniej o 81 proc.)
  • piłę dwutarczową za 129 zł (taniej o 56 proc.)

Promocje w Lidlu obejmować będą także dodatki do domu oraz odzież. W czarny piątek taniej kupimy:

  • poduszki dekoracyjne za 15 zł/szt. (39 proc. taniej)
  • skrzynię do przechowywania i siedzenia za 59 zł (34 proc. taniej)
  • koszulki dziecięce za 14 zł/3 szt. (43 proc taniej)
  • skórzane buciki do raczkowania za 10 zł (66 proc taniej)

Black Friday w Biedronce. Które produkty będą przecenione?

W Black Friday, a w zasadzie Black Weekend (od 23 do 25 listopada) Biedronka chce kusić klientów atrakcyjnymi promocjami na obuwie oraz odzież zimową i sportową. W
Black Weekend przy zakupie dwóch wybranych produktów z kategorii „odzież i obuwie” obowiązuje 50 proc. rabatu. W sumie w akcji bierze udział blisko 2,8 tys. artykułów.

Więcej o: