Czekacie na śnieg? Mamy pogodę na najbliższe dni. Widać już ocieplenie

Choć w ostatnich dniach w całej Polsce poczuliśmy znaczne pogorszenie pogody, ładniejsze dni jeszcze przed nami. Od połowy tygodnia opady śniegu i deszczu ustaną, a na niebie ponownie pokaże się słońce. Czeka nas też lekkie ocieplenie.

Jak prognozują synoptycy TVN Meteo, temperatur bliskich zeru i opadów śniegu z deszczem możemy spodziewać się jeszcze do środy. W drugiej połowie tygodnia przyjdzie rozpogodzenie.

Wtorek i środa jeszcze pochmurne

Nieprzyjemna aura utrzyma się we wtorek zwłaszcza na południu Polski, gdzie zapowiadane są opady śniegu i śniegu z deszczem. Wciąż będzie zimno - termometry pokażą od 2 stopni na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do 5 stopni na Pomorzu. 

W środę najniższą temperatury będą oscylować wokół 0 st. C. Nieco cieplej (ok. 2 st. C) może być na zachodzie kraju. Mieszkańcy południowej Polski mogą się spodziewać opadów deszczu ze śniegiem i śniegu.

Prognoza pogody. Od czwartku przyjdzie ocieplenie

Rozpogodzenia możemy spodziewać się pod koniec tygodnia. W weekend pogoda wciąż będzie dopisywać. Na niebie nie będzie wielu chmur, a wiatr nadal będzie słaby lub umiarkowany. Termometry pokażą nawet 8 stopni. 

Temperaturę dla konkretnych regionów, a także prognozę opadów możecie sprawdzić z wyprzedzeniem na poniższej mapie Windy.com.

Więcej o:
Komentarze (5)
Czekacie na śnieg? Mamy pogodę na najbliższe dni. Widać już ocieplenie
Zaloguj się
 • aktyntasza

  Oceniono 1 raz 1

  śnieg zimą nie jest zgodny z konstytucją / totalna opozycja PO

 • johang28

  0

  Dobrze byłoby ,gdyby pisuary się nie odzywały,byłoby dla nich i dla kraju lepiej.Ciekawe ,skąd ci idioci się biorą,coraz więcej ich.

 • tomaszslezak

  Oceniono 4 razy 0

  i bardzo dobrze.precz ze śniegiem i zimą!

 • robertqq

  Oceniono 1 raz -1

  to nie jest "pogorszenie pogody" to jest normalna pogoda o tej porze roku, trzeba sie inaczej ubrac :)

 • odowk

  Oceniono 3 razy -1

  Ocieplenie nie jest synonimem rozpogodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX