Lidzbark: anonimowy darczyńca daje 200 tys. zł nagrody za wskazanie zabójców biznesmena

200 tys. zł - tyle wynosi nagroda, którą anonimowy darczyńca wyznaczył za wskazanie sprawców zabójstwa 63-letniego biznesmena z Lidzbarka. Napastnicy podczas rabunku wynieśli z posiadłości biżuterię wartą 60 tys. zł.

Do zbrodni doszło w lipcu tego roku w Lidzbarku (woj. warmińsko-mazurskie). Jak podaje policja, napastnicy weszli do posiadłości 63-letniego przedsiębiorcy w nocy. Pierwszym, co zrobili, było skrępowanie mężczyzny oraz jego żony. Później mężczyźni ukradli biżuterię o wartości 60 tys. zł.

63-latek oraz jego małżonka byli najprawdopodobniej bici. Mężczyzna nie przeżył napadu. Sprawę bada policja w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Elblągu. Dotychczas wykonano oględziny z miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady kryminalistyczne oraz monitoring miejski.

Lidzbark. 200 tys. nagrody za wskazanie zabójców

"Nadal trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców. Osoby posiadające informacje na temat powyższego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z olsztyńską Policją pod nr 89 522 55 40 lub nr 112" - informuje policja. 

Jednocześnie anonimowy darczyńca wyznaczył nagrodę. Osoba, która bezpośrednio przyczyni się do zatrzymania sprawców, otrzyma 200 tys. zł.Więcej o:
Komentarze (15)
Lidzbark. 200 tys. zł nagrody od anonimowego darczyńcy za wskazanie zabójców biznesmena
Zaloguj się
 • chamsolo

  Oceniono 6 razy 6

  Z mojej chaty rok temu wyniesli biżuterie za mniejszą sume ale w sumie porzadne chłopy były bo tak - w lodówce miałem 4 piwa to 1 zostawili , a w domu był piesek tak ze 3-4 kg ale szczekliwy i mu krzywdy nie zrobili .Z barku wzięli wódke tylko z banderolami zamkniete.-więc ostrożni.

 • stachud

  Oceniono 6 razy 2

  Polacy nigdy wcześniej nie czuli się tak bezpiecznie - Brocha.

 • ochujek

  Oceniono 5 razy 1

  Narodowcy, czy też faszyści, donoszą na siebie by zgarnąć nagrodę.

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 14 razy -6

  Wygląda na żydowski napad rytualny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX