Pogoda w poniedziałek. Możliwe opady śniegu, na południu temperatura poniżej zera

Pogoda przyniesie w poniedziałek niewielkie opady deszczu i śniegu - zapowiadają synoptycy portalu Ventusky.com. Najchłodniej będzie na południu, z kolei w północnych regionach można spodziewać się kilku stopni na plusie.

Pogoda w poniedziałek rano przyniesie niewielkie opady śniegu m.in. na Śląsku, Dolnym Śląsku, w Małopolsce i na Lubelszczyźnie. Śnieg może pojawić się w ciągu dnia także w Łódzkiem i na Mazowszu - informuje portal Ventusky.com.

Po południu i wieczorem lekko poprószyć może na Podkarpaciu i w Małopolsce.

Pogoda. Opady deszczu i śniegu w poniedziałek ok. godz. 13.Pogoda. Opady deszczu i śniegu w poniedziałek ok. godz. 13. Ventusky.com

Równie niewielkich opadów deszczu w poniedziałek mogą spodziewać się m.in. mieszkańcy województw wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego i podlaskiego.

Pogoda w poniedziałek. Temperatura

Najcieplej w ciągu dnia w poniedziałek będzie w woj. zachodniopomorskim, lubuskim i wielkopolskim. Tam słupki rtęci wskazywać będą ok. 5-6 stopni Celsjusza.

Najchłodniejsza aura zapanuje w południowych województwach. W Małopolsce temperatura wyniesie nawet ok. - 3 stopni Celsjusza. Podobnie gdzieniegdzie na Dolnym Śląsku.

Więcej o: