Komentarze (229)
Schmidt u Rachonia pyta o aferę KNF. Suski: Zadziałaliśmy szybciej niż inni w aferze Amber Gold
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 15 razy 13

  Wiesz gdzie mam" szybkość waszego działania"? obatelu Suski, gdyby nie to nagranie rozpi...lilibyście co tylko możecie. Jesteście bandą, bezczelną, nienażartą, prostacką bandą. I to by było tyle w temacie.

 • sluchaj_bej

  Oceniono 14 razy 12

  To wyglada jak radziecka propaganda w sprawie Czernobyla. No tak, cos tam u nas rypnelo, ale u Amerykanow w Three Mile Island, to byla dopiero awaria.

 • owca888

  Oceniono 14 razy 12

  Głupia Caryco Susko, usprawiedliwiając Sokala, sama się podkładasz. A mantra nt. Amber Gold już jest nuuuuudna. I czemu taka cisza wokół lewych, wyprowadzonych ze Skoków 70 mln Biereckiego. Gdzie teraz są, skoro Czarnecki nie chciał ich wyprać?

 • Bartek Kopytowski

  Oceniono 13 razy 11

  Państwo działa ślicznie, Chrzanowski wyczyścił biuro bo nie wypadało do brudnego wpuszczać CBA :-), wszyscy tam mają wysokie moralne standardy , i jak zwykle w odpowiedzi: " bo za PO to było tak i tak" , to jak było za PO nie stanowi wytłumaczenia do bieżących spraw.

 • muflonex

  Oceniono 13 razy 11

  Panu Suskiemu przypominamy, że Amber Gold nie było agendą rządową. Spółkę może sobie założyć każdy cep z ulicy. Na szefa KNF mimo wszystko powołuje premier, któremu dostarczono dossier osoby, która ma być przejrzysta jak łza, bo to stanowisko może złożyć tylko ona.

 • kolo125

  Oceniono 11 razy 11

  CORAZ BARDZIEJ PODŁA DOJNA ZMIANA ! KLIKA KŁAMCÓW I OSZUSTÓW KORYTA + !! TFFUUU

 • krysia_z_garwolina

  Oceniono 11 razy 11

  suski znow tylko przekaz dnia.

 • byann

  Oceniono 13 razy 11

  Zrobili SKOK na banki.

 • larsek

  Oceniono 13 razy 11

  Szybko zadziałali żeby ukryć aferę! Dla plebsu sprzedaje się oczywiście inny wariant (ale tylko w słowach, czyli propagandę)!

 • abbmf

  Oceniono 11 razy 9

  "Dlaczego pan Chrzanowski nie został jeszcze przesłuchany? Dlaczego pozwolono mu wejść do biura zanim weszły tam CBA? Dlaczego nie została przesłuchana Beata Szydło, która nominowała pana Chrzanowskiego na szefa KNF? - pytała Joanna Schmidt."
  Dlaczego nie został tymczasowo aresztowany ???

 • nanabun

  Oceniono 11 razy 9

  Amber Gold to prywatna firma, która przekręciła pazernych ludzi więc jakiekolwiek porównania są absurdalne. Tu rzecz dotyczy najważniejszej instytucji nadzoru finansowego w państwie. Wstawili tam miernych ale wiernych gołodupców i są rezultaty. A teraz tną głupa wymyślając brednie jak Suski - coś nie wyszło, ale kiedyś było jeszcze gorzej.

 • jakmi

  Oceniono 11 razy 9

  Zadziałali błyskawicznie: wprowadzając do ustawy o KNF poprawki w głosowaniu "na telefon"

 • wino0000006

  Oceniono 11 razy 9

  Suski i ta cała banda PiSobolszewickiej swołoczy powinna gnić w więzieniu - za okradanie i przestępcze przejmowanie spółek i banków.

 • jpy1

  Oceniono 13 razy 9

  Z czym szmaciarze zadziałaliście? Z czym? Przecież gdyby nie Czarnecki ta sprawa nie ujrzała by światła dziennego!!! Poza tym co robi w zarządzie Plusbanku ten szmaciarz od was? Chcieliście udupić Solorza? Sku...syny urządzili sobie prywatny folwark z tego kraju. Ten kraj pędzi ku katastrofie. I sami do tego doprowadziliśmy.

 • Black Swan

  Oceniono 10 razy 8

  co ma wspólnego afera amber gold z KNF? To Tusk mianował Plichtę szefem tej prywatnej firmy? To sejm RP poparł kandydaturę Plichty na prezesa? Amber Gold to państwowa instytucja, kaczy debilu ?

 • rggg

  Oceniono 10 razy 8

  Czarnecki to ujawnił bo nie miał nic do stracenia - i tak dołuje. Ale zapewne wszystkie prywatne banki dostawały takie propozycje ""nie do odrzucenia" - tylko wszystkie grzecznie płaciły!

 • sztadeu

  Oceniono 12 razy 8

  Suski.... Ten to potrafi działać szybko... to znaczy szybko wysikać dziurę w śniegu.

 • damtek

  Oceniono 12 razy 8

  MORAWIECKI: " Nie ma żadnej afery,instytucje działają bardzo dobrze.
  PREZES NBP:"Pan Chrzanowski to bardzo uczciwy patriota".
  JOJO:"Nie ma nazistów, to prowokacja TVN"
  ZIELIŃSKI:"Pomawiają mnie,nic takiego w policji w Suwałkach się nie dzieje"
  No, to mnie panowie uspokoili...
  Paweł/twitter

 • senior2244

  Oceniono 7 razy 7

  Radomski trep znów błyskotliwie dał głos.

 • damtek

  Oceniono 7 razy 7

  Apel do wszystkich poszkodowanych przedsiębiorców! Nie bójcie się ujawnić, kto i kiedy oferował wam przejęcie waszego biznesu za 1zł! Schemat który nie zadziałał u #Czarnecki
  Zadziałał u wielu innych!
  MannesVeldhuizen/twitter

 • jurek4491

  Oceniono 9 razy 7

  Ha ha ha , Chrzanowski wrócił samolotem z drugiego końca świata i wszedł do siedziby KNF a CBA nie mogła przejść z jednej ulicy na drugą - TUSZUJĄ CAŁĄ AFERĘ .

 • precz_z_komunia

  Oceniono 9 razy 7

  Jak za poprzedniej komuny :-)
  Partia przejęła monopol na wszystko :-)
  Szczególnie na prowadzenie działalności przestępczej :-)

 • zd46

  Oceniono 9 razy 7

  PO konsumowało ośmiorniczki a PiS "posadził ośmiornicę mafijną" na polskich bankach prywatnych, ale także na finansach i budżecie Polski. W tym wszystkim, przez niemal 30 lat, przewija się nazwisko rycerza PC i PiS-u, Adama Glapińskiego. Kto to jest i jakie ma zasługi dla tego układu?

 • terazjakinick

  Oceniono 9 razy 7

  Problem w tym, że to urzędnicy państwowi stworzyli tę aferę Panie Suski. A gdzie jest nad wyraz pryncypialny Minister Kamiński i jego CBA?

 • precz_z_komunia

  Oceniono 9 razy 7

  Podejrzewam że pan Zbyszek z Grupy Trzymającej Władzę rzeczywiście szybciej awansuje prokuratorów którzy ukręcą łeb aferze KNF niż to zrobił przy aferze Amber Gold :-)

 • rggg

  Oceniono 9 razy 7

  Tylko, że Amber Gold to afera dotycząca jakiegoś tam małego oszusta (SKOK - tutaj niech zadziałają!). Teraz afera dotyczy samej "głowy PiS;u" i zapewne jest znacznie większa - choćby sprawa Solorza i innych banków!

 • sztadeu

  Oceniono 9 razy 7

  P-osioł Suski.... Ten to potrafi działać szybko... to znaczy szybko wysikać dziurę w śniegu.

 • padoq

  Oceniono 9 razy 7

  Klamcy i Zdrajcy

 • dzaga41

  Oceniono 9 razy 7

  Bardzo mi się podoba " ręczne sterowanie Ziobry"Wszystko jasne

 • Maria Michałowska

  Oceniono 9 razy 7

  Szybko to zadziałali , ale zeby skuć o6 rano, polskiego patriotę Frasyniuka. Chrzanowski to, po przelocie do kraju, przespal spokojnie noc, rano, mimo ze już nie był pracownikiem KNF ,wrócił do swojego biura, spędził tam parę godzin, majac tam mnostwo czasu , na kasowanie dowodów .

 • mer-llink

  Oceniono 11 razy 7

  Pan Suski wyrasta na głównego znawce systemów bankowych, śledczych i intelektualnych w PiSie! To doprawdy najlepsza do tej funkcji osoba.
  Ale choc by nie wiem jak gaworzył, nie zamaże skandalu. Bo to przeciez nie jeden samowolny młodzian Chrzanowski sobie sam prządł kryminal-aferę.
  Cąły PiS przędzie takie afery. Pan Suski równięz - patrz Układ Radomski.
  A co z uległym panem Solorzem, który pokornie zgodził sie przyjąć warunki, haracz i mec. Kowalczyka do spółeczki?
  A w sprawie KNF obowiązuje przekaz dnia: "nic sie nie stało, to nie my, ale zareagowaliśmy, zdymisjonowaliśmy..."
  Tak jak w Arabii Saudyjskiej: " z zamordowaniem dziennikarza nic sie nie stało; to nie my; skazaliśmy już 5 osób na kare śmierci; egzekucje zostąły wykonane".
  K?ótko mówiąc: pan Suski jak zwykle ofiarnie bredzi.

  P.S> A co robił pan MAriusz Kaminski, Minister od łapania korupcjonistów, przez te kilka miesięcy? Nic nie wytropił? Jego specagenci nie wpadli na żaden ślad przekupstwa, szantażu, przymusu z wykorzystaniem KNF, GBF i Kancelarzysyt Pana Dudy ANdrzeja, niejakiego Sokala? No przecie nic służby pana KAmińskiego nie wywąchały... Znaczy: albo nic nie było? Albo: słuzby pana KAmińskiego są do niczego. I nie ma powodu, abysmy my - podatnicy - dalej na nie płacili. Minister Kamiński do dymisji i pod sąd za niedbalstwo, zaniedbanie, lenistwo, niewywiązywanie się ze swych zadań.

 • damtek

  Oceniono 9 razy 7

  Cytat na dziś.

  „Wszyscy są cholernie zmęczeni, ale milczeć nie wolno. Milczenie nie jest złotem. Milczenie jest paskudnym kłamstwem. Milczenie jest najpaskudniejszym z kłamstw.”
  Marek Hłasko

 • batura3

  Oceniono 9 razy 7

  Suski - "inteligentny" inaczej. Przecież wg Wasserman za KNF odpowiedzialny jest premier:)))))

 • magellan31

  Oceniono 9 razy 7

  Nagrania były z marca, czyli gamoń Suski przyznaje, że pan Sokal zastanawiał się aż kilka miesięcy, czy ratować pieniądze suwerena i nadal tego nie zrobił. Nic nie słyszeliśmy aby Sokal przez te kilka ostatnich miesięcy coś zrobił.

 • damtek

  Oceniono 7 razy 7

  Marzeniem Kaczyńskiego było, aby państwo miało wpływ na gospodarkę.
  No i wreszcie ma, giełda i waluty zaliczają kolejne spadki.
  Radio Luxy

 • chi-neng

  Oceniono 9 razy 7

  "Dlaczego pan Chrzanowski nie został jeszcze przesłuchany? Dlaczego pozwolono mu wejść do biura zanim weszły tam CBA? Dlaczego nie została przesłuchana Beata Szydło, która nominowała pana Chrzanowskiego na szefa KNF?!
  -----
  Tez o to pytam....

 • damtek

  Oceniono 9 razy 7

  Czy zauważyliście, że PiSowska trollowska hołota za 2 zł pozakładała nowe konta/nowe nicki i zgodnie z rosyjskim modus operandi przystąpiła do akcji dezinformacyjnej po ujawnieniu, że PiS to mafia?
  Wysyp normalnie, ale... i czas żniw .... Nie ma zmiłowania, PiSowski troll = kosz

 • bosman64

  Oceniono 7 razy 7

  Państwo "odpowiedzialnie" chciało zajumać bank za symboliczną złotówkę. PIS w głębokim poważaniu obywateli i ich pieniądze. Widać jak szybko przepchnęli odpowiednią po temu nowelizacje prawa. Zresztą wypowiedzi Suskiego - i wszystko jasne

 • muzoman

  Oceniono 11 razy 7

  Do TVPIS lepiej nie wchodzić. Tam każdego nie z PIS oplują, wyszydzą, ośmieszą. Dziadostwo to i prostactwo.

 • calmy

  Oceniono 6 razy 6

  ,"Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, podkreślił, że reakcja rządu po wybuchu afery KNF była "natychmiastowa". "

  Nie natychmiastowa ale paniczna. I afera rozpoczęła się nie od artykułu tylko od mafijnych działań KFN przed co najmniej rokiem o ile wziąć za początkową datę cudowne zatrudnienie niejakiego Kowalczyka w banku Solorza. Po roku, gdy już gazety o tym piszą, służby dowiadują się z gazet o przestępstwie i reagują "błyskawicznei" pozwalając Chrzanowskiemu wyczyścić spokojnie biurko zanim zapukają do drzwi gabinetu (w którym już nie miał prawa siedzieć).

 • poppers68

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Suski, fakt, że ledwie 3 lata po przejęciu przez Was władzy mamy chłopczyka na stanowisku szefa KNF nieukrywającego, że został .... przysłany po 40 baniek ze wskazaniem kto ma być kurieriem tej kwoty ( radca prawny z Częstochowy) TO JEST DRAMAT.
  Nic Panie Suski nie działa, żadne państwo. GRABICIE TEN KRAJ I OPOWIASTKI O RZĄDACH PO I ZEGARKACH NOWAKA ZA 12 TYSIĘCY TO ORANŻADA.

 • karolus2222

  Oceniono 6 razy 6

  BŁYSKAWICZNIE ZAREAGOWALI !?
  BŁYSKAWICZNIE PANIE SUSKI TO MOŻNA SOBIE NA ŁEB ZAŁOŻYĆ PERUKĘ !

 • boshary

  Oceniono 8 razy 6

  Genousz intelektualny, nie do wiary

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Dlaczego w naszych polskich finansach, na najwyższych stanowiskach, są zatrudniani wszyscy znajomi i powiązani, a pochodzący z jednej "kociej kuwety"? Kocia kuweta ich nobilituje? Jak, to może być, że Prezes NBP, ponoć bezpartyjny, tuż po objęciu stanowiska, jedzie z "hołdem poddańczym" i czołobitnościami, do prezesa PiS-u w jego partyjnej siedzibie? Już raz, w 2005 roku, brat meldował publicznie prezesowi partii: "panie prezesie, melduję wykonanie zadania". Jakiego zadania? Wygrania wyborów o stanowisko Prezydenta RP. Czyżby państwo było już "własnością prywatną" Jarosława Kaczyńskiego?

 • ucan2

  Oceniono 8 razy 6

  Suski to taka piękna wizytówka PiS. Twarz piękna, inteligencja, szczerość, prawdomówność po prostu przyszłość tego kraju. Alleluja !

 • Maria Michałowska

  Oceniono 8 razy 6

  To bardzo powazna sprawa dla kazdego obywatela, ktory składa swoje pieniądze w banku . To bardzo poważna. sprawa dla naszej gospodarki, bo przez te korupcyjne działania , kraj staje sie niewiarygodny do inwestowania tu pieniędzy zagranicznego kapitału, a to przekłada się na miejsca pracy itd

 • stef0909

  Oceniono 8 razy 6

  Rahuj ogłasza pożar w pisowskim burdelu!!!!!!!

 • mer-llink

  Oceniono 8 razy 6

  Do: @ zd46:
  Podoba mi się Twoja zabawa anagramowa: "Panie Suski, (po zanagramowaniu-Siuks) ..."
  Mój anagram nie jest tak elegancki jak Twój, ba, jest wręcz prostacki, ale może się też nada:
  Sikus...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX