Komentarze (578)
Pawłowicz kpiła z obrońcy praw człowieka. Odpowiedział: "Definicja szczytu podłości"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cozano

  Oceniono 20 razy 18

  To że dla Krychy KONSTYTUCJA jest śmieciem, wiemy nie od dziś.... Na miejscu pana Stanisławskiego dla celów wychowawczych skorzystałbym z propozycji mecenasa Dubois.

 • qratoja

  Oceniono 17 razy 17

  I ta baba się żali w sądzie, że spływa na nią fala hejtu!

 • az555

  Oceniono 19 razy 17

  ,,profesór" Pawłowska znakomicie reprezentuje swoich wyborców.Niepiśmienny motłoch ze ściany wschodniej .

 • vito60

  Oceniono 21 razy 17

  Ta kobieta jest obrazą dla środowiska naukowego, każdej partii politycznej ( nawet PiS), parlamentaryzmu, polskiego społeczeństwa wreszcie. Niestety jest także emanacją wyborców PiS, przecież ona jest taka ,,od zawsze" a mimo to, kilka tysięcy wyborców na nią głosowało. To jest twarz tego chamskiego, wulgarnego, nietolerancyjnego, pełnego nienawiści spoleczenstwa.

 • bogucjusz

  Oceniono 15 razy 15

  Rzeczywistość przekracza wszelkie wyobrażenia. Gdyby jakiś literat, dramaturg czy scenarzysta wymyślił postać tak jednoznacznie obrzydliwą, głupią i złą, jak Pawłowicz, okrzyknięto by go grafomanem :-)

 • qwertura

  Oceniono 15 razy 15

  "Co oni z tego starszego człowieka zrobili ...? Zamiast nakarmić i odprowadzić do domu,to ledwo stojącemu na zimnie starszemu człowiekowi zawiesili jakiś śmieć na szyi by publicznie poniżał sam swą godność..." Pewnie robi to za jakieś marne grosze..Łobuzy !"

  Parafrazując:
  co oni (PiS) z tej chorej kobiety zrobili? Zamiast odprowadzić do psychiatry (nakarmić niekoniecznie, bo sama się pasie w sali sejmowej) tę ledwo łapiącą rzeczywistość starszą kobietę, przebrali w jakieś łachy i udzielili głosu, by publicznie poniżała sama swoją godność. Nie robi tego za marne grosze, ale jednak... Łobuzy!

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 17 razy 15

  to nie jest "szczytu podłości" - to chamstwo i głupota, na tę chorobę nie ma lekarstwa - potrzebna IZOLACJA od społeczeństwa - może być zaraźliwe !!!!!

 • tzwpanstwopislamskie

  Oceniono 15 razy 15

  K. Pawłowicz - typowy , powtarzam, TYPOWY pisowski katolik - prymityw i do tego bydle
  Ale oczywiscie pisowscy wyborcy sa dumni z Krysi i wszyscy razem dzisiaj zapierd.... do kosciolka

 • armagedon888

  Oceniono 13 razy 13

  Ani urody, ani intelektu,maniery rodem z obory...

 • tetradrachma

  Oceniono 13 razy 13

  Wiekszość z Was nienawidzi ja, nazywając ludzka padliną, a nie jesteście w stanie NIC jej zrobic, nawet nie potraficie skazać na..... OSTRACYZM ! Ba, nie jesteście w stanie zrozumiec jakie szkody - w sercach i umysłach - waszych czyni. Rozmawiacie z nia, podajecie reke, uczestniczycie w komisjach. To, kim WY jesteście ?!

 • andree111111

  Oceniono 13 razy 13

  Krystyna Pawłowicz- szczyt toruńskiego, katolickiego intelektualizmu.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 15 razy 13

  nie wiem czy jest jakikolwiek sens zajmować się pierwszą chamówą IV PRL PISu, bo w końcu nią powinien zainteresować się psychiatra

 • banan125

  Oceniono 12 razy 12

  piękny przykład daje to chamidło polskiej młodzieży

 • mcguirre

  Oceniono 12 razy 12

  Szczerze życzę pani Pawłowicz, żeby kiedyś, najlepiej w najbliższej przyszłości musiała liczyć na wsparcie ze strony obrońców praw człowieka jaki i zapisów konstytucji.

 • honkers

  Oceniono 12 razy 12

  Naczelna PRAWICZKA co jakiś czas zieje takim czystym jezuickim jadem zapewne na zlecenie herszta. W PiS nikt nie myśli za to zieje na zlecenie tak jak Pawłowicz i tak jak Trolle Szefemakera (kurna - takie obce nazwisko w PiS ?)

 • polak66maly

  Oceniono 12 razy 12

  to babsko tymi rzygami stara sie podbudowac swoje ego, bo tak naprawde jest nikim, pissowska celebrytka.

 • fifakowski

  Oceniono 14 razy 12

  He he, lekko zmieniając klasyczny tekst Stuhra z Seksmisji, możemy stwierdzić, że ten kobieton, no zwykłe bydlę, nigdy nie miało TW Balbiny w PIS.dzie i dlatego już dawno sfiksowało, o ile kiedykolwiek było normalne.
  Ona klimakterium, to przeszła w wieku jakichś siedmiu lat chyba.

 • ukos

  Oceniono 10 razy 10

  Pan Stanisławski trochę przesadził. To nie szczyt podłości, tylko zwykła, codzienna podłość PiSowskiego zaczadzonego tłuka z drugiego szeregu. Pan Bogusław najwidoczniej nie docenia możliwości PiS w tym względzie. Do PiSowskiego szczytu podłości w tym wypadku jeszcze bardzo daleko!

 • alexcomp

  Oceniono 10 razy 10

  Dla Pawłowicz nie ma takiego szczytu podłości, którego nie mogłaby osiągnąć. Przysłowiowe Himalaje to dla tego babska zaledwie pagórki szubrawstwa.

 • notremak

  Oceniono 10 razy 10

  - Popatrz, synku, tak wygląda debilka!
  Pissia debilka.

 • fduczyc

  Oceniono 10 razy 10

  Jak długo ten ludzki śmieć będzie pod ochroną Prezesa i PISu?

 • ben_akiba

  Oceniono 10 razy 10

  Do wszystkich, którzy tej kobiecie wypominają to, że nie ma dzieci: i BARDZO DOBRZE! Po co obarczać takim materiałem genetycznym niewinną istotę?

 • spam_box

  Oceniono 10 razy 10

  Niech ktoś się zlituje i odrąbie tej ku...e łeb siekierą.

 • plutoniczna

  Oceniono 10 razy 10

  ta osoba (panna Krysia) powinna został objęta powszechną infamią zarówno w realu jak i przestrzeni internetowej.
  należy ją traktować jako osobę non est.

  ponieważ jest jak troll i karmi się interakcjami to jak się zderzy z powietrzem to będzie największa kara.

 • adam.c.54

  Oceniono 12 razy 10

  Moim zdaniem wystepowanie na droge sadowa przeciwko tej pani nie ma zadnego sensu. Chyba ze skutkiem takiego wystapienia bedzie ,skierowanie p.Pawlowicz na badania psychiatryczne a w konsekwencji zamkniecie na oddziale zamknietym. To co tu napisalem traktuje bardzo powaznie!

 • 43elvis

  Oceniono 10 razy 10

  W punkt Panie Stanisławie! Takiej żałosnej wszy tak należy odpowiedzieć i tak ją należy traktować za te lata obłędu i niespotykanych wśród ludzi normalnych,wypowiedzi.To samo dotyczy tych płatnych trolli sprzedających się za marne grosze.

 • Artur Figarski

  Oceniono 10 razy 10

  No rzeczywiście pani Pawłowicz czuje wyższośc swoją nad szczupłym Stanisławskim.A może odwróćmy role może ktoś powinien panią Pawłowicz odprowadzić do szpitali i nakazać jej drastyczną dietę,bo może ta otyłość widziana w lustrze doprowadza panią P. do furii?...Może

 • zd46

  Oceniono 10 razy 10

  Pawłowicz, zagubiona niewiasto we wszechświecie, co zrobiłaś dobrego dla Polski a co Polska uczyniła złego wobec ciebie? Każdy ma prawo do głoszenia własnych poglądów i przekonywania innych, ale powinien robić to, w sposób cywilizowany. Niestety rozmowa o cywilizacji z "nieokrzesaną niewiastą" mija się z celem, dla niej najważniejsze są dwie rzeczy: "jedzenie jarskiej kanapki i obrzucanie inaczej myślących przysłowiowym: "mięsem".

 • stopp5

  Oceniono 12 razy 10

  Z tej kobiety magiel cały czas wychodzi, ale całkiem jej opuścić nie może. Jest jednak taki elektorat z jej poziomem, do którego taka retoryka żywo przemawia i mu się podoba.

 • donmarek

  Oceniono 12 razy 10

  Gdzie jest komentarz episkopatu, prymasa i całego tego towarzystwa ??? To przecież ta niejaka Pawłowicz, to sztandarowa postać polsko-pisowsko-faszystowskiego katolicyzmu.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 14 razy 10

  Aż dziwię się że nie poszła do sądu oskarżając go że negatywnie prezentuje kraj. W jej kraju nikt nie musi głodować i walczyć o swoje prawa do głodowania.

 • tygrys102

  Oceniono 16 razy 10

  wyborcom tej małpy można serdecznie pogratulować...chodzące szambo w sejmie

 • respons

  Oceniono 14 razy 10

  Wierzę że życie w swoim czasie zwróci tej babie cały jad i nienawiść, którą ona teraz wypluwa.

 • malarzpokojowy

  Oceniono 9 razy 9

  Może Krystyna i ma wyższe wykształecenie le nie ma podstawowego.

 • turkiestan

  Oceniono 9 razy 9

  Nie wiem jak Wam ale mnie to przypomina czasy komuny kiedy to czerwone suki obszczekiwały właśnie tak polskich patriotów!!!Dodawały jeszcze do swojego jadu że patrioci byli sponsorowani przez zgniły zachód i siły Syjonu!!!Pamiętam te walki o Wolną Polskę na ulicach polskich miast.Teraz gdy jadę w te miejsca i widzę jak wyglądają tamci ludzie to pomimo że nie ma już tam gazów łzawiących zawsze pojawiają się u mnie łzy!!!!Ci ludzie ciężko harowali całe życie a po pracy zamiast na imprezkę szli walczyć o Wolną Polskę ryzykując własnym życiem i wolnością!!!Co teraz z tego mają.Dalej ciężko harują i ledwo wiążą koniec z końcem a banda cwaniaków i złodziei zasiadła w fotelach i kombinuje jakby tu z tych Polaków jeszcze coś wycisnąć dla siebie!!!Tworzą sobie teraz majątki rodowe grabiąc i okradając Polaków!!!!Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby jeszcze takich ludzi krytykować gdy walczą z cwaniakami na szczycie władzy żeby chociaż cokolwiek zostawili Polakom nie bezczeszcząc tego i nie łamiąc lub naginając Konstytucji!!!A ten staruszek walczy tak jak to jest możliwe w Polsce gdzie Polakom odebrano wszelkie prawa wyrażania swojego niezadowolenia wobec władzy,pracodawców i polityków!!!Od kiedy przejęło władzę PiS wszystkie,strajki,wiece i upominanie się o własną godność i zarobki robotników jest nielegalne!!!Przewodniczący związków zawodowych Solidarność zamiast być po stronie robotników o zwykłych Polaków on brani władzy!!!Zrobił ze związków cyrk !!!Nie o taką Polskę walczyliśmy dla naszych dzieci i wnuków!!!!Zdradzili nas Polaków oddając jako niewolników obecnej władzy!!!!!!

 • horatio_valor

  Oceniono 9 razy 9

  "Przemysł pogardy" - tak się coraz częściej nazywa aktywność pisowców w mediach. Całkiem adekwatnie.

 • plutoniczna

  Oceniono 9 razy 9

  siostrze Panny Krysi, Elżbiecie składam wyrazy największego współczucia.
  cóż począć, rodziny się nie wybiera:(.

 • Andrzej Machalski

  Oceniono 9 razy 9

  Kiedy wreszcie paskudny babsztyl zostanie skierowany na przymusowe psychiatryczne leczenie ?!

 • trzynasty

  Oceniono 13 razy 9

  W skali skretynienia pisich zwisów od 1 do 5 przyznaję dzisiaj 4 pawłowicze. Może jednak za mało. Dodam 3 cejroskie. I wielki Szacunek dla Pana Bogusława.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 11 razy 9

  Pawłowicz
  wyrzyg człowieczeństwa

 • micor

  Oceniono 13 razy 9

  Musicie wiedzieć że publikując "opinie" pani Krystyny po prostu karmicie Trolla. A Troll nakarmiony to Troll zadowolony. A to chyba (??) nie jest waszym celem.
  Przestańcie reagować na "tfurczość" tej kobiety a dopiero wtedy poczuje się upokorzona.

 • terazjakinick

  Oceniono 13 razy 9

  Nawet trudno to skomentować. Szczególnie stan umysłu Pani Poseł Pawłowicz.

 • mesik50

  Oceniono 8 razy 8

  Panie mecenasie. Dziękuję za ofiarowanie pomocy dla Pana Bogusława I mam nadzieję, że Pan Bogusław skorzysta z tego. Chociażby właśnie w celach wychowawczych.
  Mam też nadzieję, że w końcu któryś z prawników napisze, pro bono, pozew do Sądu przeciwko pani pawłowicz za permanentne obrażanie Polski i Polaków.
  Może byłby to pozew zbiorowy w imieniu tych, którzy są obrażani. W tym cała WOŚP i jej ofiarodawcy. Do takiej akcji przyłączę się imiennie.

 • taciakje_g.pl

  Oceniono 8 razy 8

  Nic na to nie poradzę! Wybaczcie Poecie
  Lecz ja się zakochałem w tej oto kobiecie!
  Kocham małe oczęta, w tłuszczu zatopione!
  Czółko niskie, dziewicze, myślą nieskażone.
  Kocham krótkie nóżęta, które jak dwa słupy
  Z trudem ciężar dźwigają wielkiej, tłustej ...
  (Tu rym sami wymyślcie jeśli chcecie mili
  By mi ten skromny wierszyk na forum puścili;))
  Kocham wielkie piersiątka co wiszą jak dzwonki,
  Te podwójne podbródki, tę talię biedronki.
  Lecz przecież ma wybranka, prócz tłustego brzucha,
  Winna mieć wiele zalet umysłu i ducha
  Które chciałem opiewać! Lecz tu przyszła bieda!
  Bo wierszyka o niczym napisać się nie da:))

 • sunrydz

  Oceniono 8 razy 8

  Ten tłuk bazarowy Pawłowicz obraziła nie tylko p. Bogusławskiego, ale przede wszystkim polską Konstytucję nazywając ją śmieciem. Jak wyglądała by analogiczna sytuacja w Polsce, gdyby ktoś stał z portretem Jezusa i ktoś nazawały to śmieciem?

 • aagaj

  Oceniono 8 razy 8

  czego symbolem jest i będzie " profesor "Pawłowicz !
  kretynizmu !

 • dyskootantka

  Oceniono 8 razy 8

  Obrońca Owsiaka powinien w sądzie przedstawić jej wypowiedzi. Każdy sąd uzna, że to co powiedział jej Owsiak, było życzliwą radą a nie ubliżaniem. A tak w ogóle, jakim cudem sąd zajmuje się sprawą o zniewagę wobec kobiety, która na okrągło lży i ubliża wszystkim dookoła? W dodatku publicznie, więc wszyscy to widzą. Nie komentuje tego nawet kościół, który tak się podobno w swoim patriotyzmie troszczy o moralny poziom polskiego narodu?

 • maks1956

  Oceniono 8 razy 8

  to podłe babsko może obrażać innych ale jak ktoś jej wytknie jakieś słowo co jej się nie podoba to od razu leci pozwem do sądu

 • teista_inaczej

  Oceniono 8 razy 8

  Sama Pawłowicz powiedziała że "...nikt jej nie pomagał, na swój wizerunek zapracowała sama...". Ja osobiście bym się tym nie chwalił...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX