Wypadek na autostradzie A1 w Grabówce. Dachował samochód, są utrudnienia

Przed południem doszło do wypadku na autostradzie A1 w miejscowości Grabówka w powiecie włocławskim. W wyniku dachowania auta ranne zostały dwie osoby. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Dwie osoby zostały ranne po wypadku, do którego doszło w sobotę przed południem na autostradzie A1. Wypadek miał miejsce w Grabówce w powiecie włocławskim, gmina Choceń.

Jak podaje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, na 208 kilometrze autostrady dachował samochód. W akcji brał udział m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zablokowany jest pas autostrady A1 w kierunku Gdańska. Według szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia potrwają do ok. godz. 13.15.

Więcej o:
Komentarze (15)
Wypadek na autostradzie A1 w Grabówce. Dachował samochód, są utrudnienia
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 9 razy 5

  W Smoleńsku też dachowali. Z większą prędkością.

 • obeznany

  Oceniono 8 razy 4

  A wszystko to, to tylko krzyk dzieci o miłość i uznanie, których nie otrzymali od rodziców, nauczycieli, księży. Teraz te dzieci chcą całemu światu udowodnić, że oni przecież potrafią. Nie tylko zawiązać sznurówki ale nawet prowadzić auto. I to nawet dużo szybciej niż wolno.

 • Przemek Bee

  Oceniono 4 razy 4

  k...wa - jak trzeba jechać żeby zaliczać dachowanie? Styl jazdy na polskich drogach mnie przeraża. Za tydzień będę jechał z lotniska wypożyczonym autem - już się boję.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 3

  Jak można na autostradzie dachować? Chyba że się jedzie z szybkością 200 km/h i wyprzedza samochód jadący z 100 km/h...

 • obeznany

  Oceniono 3 razy 3

  "Dachował" to współczesne "poległ".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX