Opolskie: 36-letni mężczyzna wszedł do przypadkowego domu i pobił roczne dziecko

Przerażający atak pod Strzelcami Opolskimi. 36-letni mężczyzna wtargnął do przypadkowego domu i dotkliwie pobił roczne niemowlę.

Do tragicznej sytuacji doszło w czwartek około godziny 10:00. 36-letni mężczyzna wszedł do przypadkowego domu w miejscowości pod Strzelcami Opolskimi i pobił znajdujące się w nim roczne dziecko. Sprawca został zatrzymany przez policję.

36-letni mężczyzna pobił roczne dziecko. Jest już w rękach policji

Jak podaje portal nto.pl dziecko jest w stanie ciężkim. Zostało przetransportowane śmigłowcem do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Lekarze potwierdzają, że roczne dziecko ma obrażenia zewnętrzne i wewnętrzne. Zostało zranione na całej długości ciała - od główki, aż po nogi. Lekarze zaintubowali pobite niemowlę, w tej chwili jest ono podłączone do respiratora.

Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich mł.asp. Paulina Porada potwierdziła nam informacje dotyczące zdarzenia, ale dla dobra śledztwa oraz pokrzywdzonych, nie mogła podać dokładnego miejsca, w którym doszło do pobicia dziecka. Potwierdza, że podejmujący interwencje policjanci zatrzymali sprawcę.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł reporter portalu nto.pl, 36-letni mężczyzna podróżował wcześniej autostopem. W miejscowości pod Strzelcami Opolskimi wysadziły go dwie kobiety. Mężczyzna już podczas jazdy miał zachowywać się agresywnie. Sprawą pobicia zajmie się prokuratura.

Więcej o: