Opolskie: 36-letni mężczyzna wszedł do przypadkowego domu i pobił roczne dziecko

Przerażający atak pod Strzelcami Opolskimi. 36-letni mężczyzna wtargnął do przypadkowego domu i dotkliwie pobił roczne niemowlę.

Do tragicznej sytuacji doszło w czwartek około godziny 10:00. 36-letni mężczyzna wszedł do przypadkowego domu w miejscowości pod Strzelcami Opolskimi i pobił znajdujące się w nim roczne dziecko. Sprawca został zatrzymany przez policję.

36-letni mężczyzna pobił roczne dziecko. Jest już w rękach policji

Jak podaje portal nto.pl dziecko jest w stanie ciężkim. Zostało przetransportowane śmigłowcem do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Lekarze potwierdzają, że roczne dziecko ma obrażenia zewnętrzne i wewnętrzne. Zostało zranione na całej długości ciała - od główki, aż po nogi. Lekarze zaintubowali pobite niemowlę, w tej chwili jest ono podłączone do respiratora.

Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich mł.asp. Paulina Porada potwierdziła nam informacje dotyczące zdarzenia, ale dla dobra śledztwa oraz pokrzywdzonych, nie mogła podać dokładnego miejsca, w którym doszło do pobicia dziecka. Potwierdza, że podejmujący interwencje policjanci zatrzymali sprawcę.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł reporter portalu nto.pl, 36-letni mężczyzna podróżował wcześniej autostopem. W miejscowości pod Strzelcami Opolskimi wysadziły go dwie kobiety. Mężczyzna już podczas jazdy miał zachowywać się agresywnie. Sprawą pobicia zajmie się prokuratura.

Więcej o:
Komentarze (112)
36-letni mężczyzna pobił roczne dziecko pod Strzelcami Opolskimi
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 38 razy 30

  Oby nie skończyło się na zarzucie POBICIA, bo to ewidentne usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 33 razy 25

  Czekam na jutrzejsze wiadomości.
  " Do celi osadzonego 36-latka wtargnął przypadkowo, odsiadujący dożywotni wyrok w tym Zakładzie wielokrotny morderca. Jak stwierdził rzecznik Zakładu Penitencjarnego - niestety pomimo długotrwałej akcji reanimacyjnej 36-letniego mężczyzny nie udało się uratować".

 • b.miklasz

  Oceniono 24 razy 22

  zabiłabym go na miejscu. Bez względu na konsekwencje ten zwyrol by nie wyszedł z mojego domu o własnych siłach.

 • kot_miczurina

  Oceniono 35 razy 21

  Gdzie morda tego śmiecia i nazwisko ? A ....to Polska, dziki kraj na Wschodzie...

 • wooki74

  Oceniono 25 razy 19

  JAkbym był ojcem tego dziecka, to ja bym siedział teraz zamiast niego. On by leżał bez możliwości wstania.

 • obeznany

  Oceniono 18 razy 18

  Godny przeciwnik!

 • kaktus-2

  Oceniono 14 razy 14

  Właśnie dlatego nie mógłbym być policjantem. Po zatrzymaniu takiego podejrzanego przezemnie on by trafił do koronera, a ja do więzienia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX