Niedziele handlowe 2018. Czy 18 listopada będziemy mogli zrobić zakupy?

Czy nadchodząca niedziela to niedziela handlowa? Możemy to sprawdzić, zaglądając do ustawy, która reguluje ilość niedziel handlowych w kolejnych latach.

Ustawa o której mowa, to ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele, którą przyjęto w dniu 10 stycznia tego roku. To z niej dowiadujemy się, która niedziela jest niedzielą handlową i jakie zmiany czekają nas w latach 2018-2020.

Niedziele handlowe - listopad 2018. Kiedy kolejna niedziela handlowa?

Z treści ustawy wynika, że 18 listopada nie jest niedzielą handlową. Dlaczego? Do końca 2018 roku niedziele handlowe wypadają dwa razy w miesiącu. Co więcej, niedzielami handlowymi są pierwsza i ostatnia niedziela danego miesiąca, chyba że ze względu na wypadające w jego trakcie święta (Wielkanoc, Boże Narodzenie) ilość niedziel handlowych zwiększa się. Kiedy doczekamy się kolejnej niedzieli w tym miesiącu? Na okazję do zrobienia zakupów w ostatni dzień tygodnia poczekamy do 25 listopada.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (16)
Niedziele handlowe 2018. Czy 18 listopada sklepy będą czynne?
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 2 razy 2

  Noo,to jest informacja,na którą czekałem.Nie żadne tam KNF-y,procenty na karteczce zapisane,szumidła takie jak moja żona.Tak trzymać UZ,tak,k...,trzymać.

 • Oceniono 3 razy 1

  Dobrze ,że sąsiad wynosił śmieci i mi powiedział- muszę jutro kupić śniadanie w płynie o smaku truskawkowym na niedzielę rano już będę szczęśliwy i nareszcie do kościoła połowę tego co zarobiłem na puszkach trzeba darować do Torunia!, A co mam być i gorsze od tego co ofiarował samochody?

 • Oceniono 5 razy 1

  Czekałem no i się doczekałem, koniec niepewności, nerwów nieprzespanych nocy muszę powtórzyć do swojej Zosi, że niedzielę mam wolną i nie musi iść do pracy na kasie w Lidlu

 • wolf01

  0

  Bo PiSS trzeba się podlizywać dalej ZBOCZEŃCOM W KOLORATKACH bo ta ustawa o zakazie handlu i zwolnieniach pracowników handlu to ich sprawka i starych sfrustrowanych dziadów stojących nad grobem którzy zamiast siedziec w domu probuja mówić innym jak maja żyć i układają życie choć sami swoje przegrali na czele z Pierwszym Świrem

 • fajla1.0

  0

  wszyscy w Niedziele, powinni -wpłacać na Ojca . kasę --bo on niema kasy --a nie udawać w niedziele, w Hiper pomylonym dzikim --sorrrrry D--
  tak ---to dziki kraj

 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 0

  na prawde??? artykul dopiero w piatek rano... gdzie redaktor byl w czwartek... juz wowczas powinny sie pojawic co najmniej DWA artykuly.... redaktora len dopadl ... czy za bardzo zajal sie przepowiadaniem pogody z AccuWeather???

 • majster_mundek

  Oceniono 8 razy 0

  czy te powtarzające się co tydzień artykuły to dlatego że GW wie że jej czytelnicy są debilami?

  bo na pewno za takich ich uważa.

 • tequila57

  Oceniono 8 razy 0

  UZ zarobił kolejną wierszówkę za wstrząsający artykuł o kolejnej niehandlowej niedzieli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX