Pogoda na środę. Weźcie ze sobą parasolki, w całym kraju będzie deszczowo

Pogoda w środę będzie mało przyjemna. Koniecznie miejcie ze sobą parasolki, bo będzie padać. Temperatura nie będzie nas rozpieszczać.

W środę będzie pochmurno, deszczowo, wietrznie i chłodno. 

Pogoda na środę. Deszcz i chłód

W środę nad całą Polską zbiorą się chmury. Oznacza to, że przez cały dzień będzie deszczowo. Przejaśnień mogą spodziewać się tylko mieszkańcy zachodu kraju. 

Na zachodzie będzie za to mgła, która może utrzymywać się aż do południa. 

Również temperatura nie będzie nas rozpieszczać w żadnym zakątku Polski. Będzie wyrównana - słupki termometrów pokażą od 8 do 10 stopni Celsjusza. Chłodniej będzie tylko w wyższych partiach gór - około 5 stopni. Co więcej, w nocy wysoko w górach może spaść śnieg. 

Wiatr nie będzie uciążliwy. Będzie wiał słabo, więc odczuwalna temperatura nie będzie o wiele niższa niż ta widoczna na termometrach. 

Czy piękna pogoda wróci?

Czy tej jesieni będziesz jeszcze ciepło i słonecznie? Niestety, w tym tygodniu trzeba porzucić te nadzieje. Temperatura będzie utrzymywać się poniżej kilkunastu stopni i będzie dość pochmurno.

Aktualną pogodę możesz śledzić na tej interaktywnej mapie:

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda na środę. Weźcie ze sobą parasolki, w całym kraju będzie deszczowo
Zaloguj się
  • chi-neng

    Oceniono 2 razy 2

    www.youtube.com/watch?v=rOyj4ciJk34

  • 0

    No i od samego rana trafił mnie szlak! Włączam laptop szukam a to nie ma informacji o tym czy w tym tygodniu niedzielę są handlowe czy nie Jak tu żyć! A pogoda mnie nie interesuje bo mam wolne golonkę i 6 browarów w

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX