Komentarze (46)
Wrocław. Są podejrzani o propagowanie faszyzmu na marszu. Policja opublikowała wizerunki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • w11mil

  Oceniono 12 razy -2

  To nie są wizerunki osób propagujących faszyzm.

 • hans_gl

  Oceniono 7 razy -3

  nie lubię nazioli, ale zarzut jest naciągany - nie każdy kto trzyma racę w górze od razu hajluje. Zresztą wystarczy popatrzyć na większość demonstracji, ręka wyciągnięta w górę, często z zaciśniętą pięścią, nie oznacza faszystowskich przekonań.
  Niech ich ścigają za to za co można - np za udział w nielegalnym zgromadzeniu (po rozwiązaniu marszu), za palenie rac (ale nie za konkretny sposób ich trzymania), Międlara za mowę nienawiści. A nie pier..olki.

 • brajanu

  Oceniono 10 razy -4

  Co było napisane na tych zakazanych transparentach??
  Niech kazdy wyrobi sobie opinie, bo w tytule straszenie faszyzmem, a w treści nic nie ma oprócz zdjęcia chłopaka z raca.

 • staszek78

  Oceniono 13 razy -5

  Hmmm ciekawie czy i ile tym razem TVN za to zapłaciło (patrz afera z "wafel ss" z zeszłego roku gdzie 6 osób w krzaczorach na śląsku świętowało urodziny hitlera torcikiem ze swastyką ułożoną z wafelków. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że wśród tych 6 osób 2 to byli "dziennikarze" TVN a całość - wódka, zagrycha, rekwizyty, kieszonkowe dla statystów itp była opłacona przez tajemniczych sponsorów, którzy jako warunek stawiali uczestnictwo dziennikarzy TVN w tej "zabawie"). Sprawdźcie czy i tym razem aby na tej demonstracji nie było osób: Anna Sobolewska (vel Sokołowska), Piotr W.

 • kukizfun

  Oceniono 12 razy -6

  Boicie się prawdy szechtermickie gady i ciagle próbujecie mnie blokować, ale jesteście na to za głupi. Mogę pisać z dowolnego IP na świecie bo w przeciwieństwie do was informatyka nie jest mi obca. Szalom !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX