"Szmata, szmata pali się!" - śpiewali narodowcy, paląc flagę UE. Mamy wideo

- Precz z Unią Europejską! - takie hasło skandowali uczestnicy marszu, jaki przeszedł przez Warszawę 11 listopada. Chwilę później zaczęli śpiewać i podpalili flagę.

 11 listopada - relacjonujemy na żywo >>>

Więcej o:
Komentarze (211)
Marsz 11 listopada. "Szmata, szmata pali się!" - śpiewali narodowcy, paląc flagę UE. Mamy wideo
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 62 razy 38

  Może by tak tym palantom krzyczącym "Precz z UInią" wpisać w dokumentach stosowną adnotację zakazującą swobodne poruszanie się w Strefie Schengen?

 • potworski

  Oceniono 37 razy 29

  Biedni pożyteczni idioci. Drą ryje wykrzykując hasła, których sami dobrze nie rozumieją, ale krzycząc upajają się przynajmniej swoim kibolskim poczuciem wspólnoty i tym cudownym dla nich poczuciem bycia "przeciwko czemuś". Nawet do końca nie wiedzą dlaczego=chodzi tylko o zadymę dla zadymy. Gdyby nie było Unii paliliby flagę innego klubu, kraju albo i gacie sąsiadki, byle tylko była zadyma. To jedyne co im pozostało i co nadaje sens ich szaremu życiu, stąd oddają się temu w stu procentach.

 • czizus

  Oceniono 28 razy 24

  Ale to palenie flagi UE to działanie całkowicie aprobowane przez Prezydenta i rządzących. Ciekawe jak sobie z tym poradzą debile PIS-owscy w czasie wyborów do PE?

 • merkury-3

  Oceniono 36 razy 24

  a pewnie polowa jezdzi do roboty do UE . Jednak kasac reke ktora karmio tylko kretynopolak narodowiec potrafi .

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 30 razy 20

  tym wszystkim skandującym precz z UE powinno się wydać paszporty Białorusi uprawniające jedynie do wyjazdu do Rosji i Kazachstanu i z głowy, nich się tam zabawiają te debile w dresach z zadupia

 • faustxyz

  Oceniono 29 razy 19

  To tylko pomniejsze jarkacze, dudy, pawłowiczki i morawieccy, takie wewnętrzne prawdziwe "ja" pod sreberkiem paplania o tym, że skądże oni nie chcą wychodzić z UE.

 • Oceniono 29 razy 19

  Co w tym dziwnego jak PiS-owski NIERZĄD i PiS-owska solidarność idzie ramie w ramie nie tylko z polskimi ale i europejskimi nazistami

 • fantomas200

  Oceniono 32 razy 18

  Przeciż nie sposób komentować takiego łajna. Wstydzę się, że jakaś część Polaków robi takie rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX