Rządowy pochód stał przez 20 minut na moście. Organizatorzy tłumaczą to zasłabnięciem VIP-a

Tomasz Kalinowski, współorganizator marszu, ujawnił przyczynę chwilowego przestoju w trakcie rządowego marszu z okazji 100-lecia niepodległości Polski.

Rządowy marsz pod patronatem Andrzeja Dudy ruszył z centrum Warszawy. W trakcie pochodu pojawiły się doniesienia, że czoło marszu stanęło na dłuższą chwilę na moście Poniatowskiego.

Rządowy marsz stanął na moście

Michał Kolanko relacjonował na Twitterze:

Czoło marszu rządowego na moście Poniatowskiego. Ogólnie marsz się zatrzymał, widać naradzających się przedstawicieli służb i ochrony.

Z wyjaśnieniami pośpieszył Tomasz Kalinowski, jeden z organizatorów tegorocznego marszu. Okazało się, że zasłabł jeden z rządowych VIP-ów:

Na razie nie wiadomo, kto zasłabł. Wiemy za to, że rządowa część marszu już się skończyła i politycy już się oddalili. Ciągle za to trwa przemarsz uczestników Marszu Niepodległości. 


?

Więcej o:
Komentarze (146)
Organizatorzy tłumaczą, dlaczego rządowy pochód stał przez 20 minut. Zasłabł VIP
Zaloguj się
 • pysio62

  Oceniono 44 razy 32

  Brudzinski i "Policja" mowi o 200 tysiacach, ale ten sam facio z Policji mowil kiedys o 50 tysiacach uczestniczacych w marszu opozycji demokratycznej, na ktorym bylo dobrze ponad 200 tysiecy, wiec te ich liczby nalezy brac z przymruzeniem oka. Marsz byl duzy, tylko czy maja sie PIS-owcy czym chwalic, poniewaz szli razem z narodowcami, neofaszystami i neonazistami, i taki przekaz pojdzie w swiat.

 • fromG y

  Oceniono 35 razy 31

  ta, zatrzymali 200 tyś ludzi bo jakiś..., nawet kłamać nie potrafią, daj im konia to zdechnie, daj im las to wytną, daj im kasę to wydadzą,

 • polakadam

  Oceniono 36 razy 30

  Kaczor nie dał rady? Niech mu Płaszczak wymieni kuwetę.

 • krzy-czy

  Oceniono 34 razy 30

  i to za 230mln??????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX