"Łowca pedofilów" doprowadził do schwytania dwóch mężczyzn. Mieli umawiać się z 14-latkami

Krzysztof Dymkowski, znany w sieci jako "Łowca pedofilów", doprowadził w Rzeszowie do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy mieli umawiać się na seks z 14-latkami. Mężczyźni zostali przesłuchani, ale nie usłyszeli zarzutów. Śledczy mają przeanalizować ich komputery.

Do pierwszego z zatrzymań doszło w Rzeszowie w czwartek rano. Tam, według relacji "Łowcy pedofilów", mężczyzna w średnim wieku umówił się przez internet z 14-letnią dziewczynką.

Dymkowski podszywał się w internetowych rozmowach pod dziecko, dzięki wiedział, jakie są plany mężczyzny. Jak dodał "Łowca..." w komunikacie na swoim profilu na Facebooku, w zatrzymaniu uczestniczyli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji.

W sieci opublikował również nagranie z zatrzymania. "No, przyjacielu, umówiłeś się z dzieckiem, 14 lat? Nie stawiaj oporu? Z dzieckiem się umówiłeś, 14 lat, na seks? Napisałeś, że masz dostęp do narkotyków, kolega. Policja sprawdzi, jakie narkotyki bierzesz" - mówił Dymkowski do mężczyzny.

Prokuratura: Mężczyźni mogą usłyszeć zarzuty

Do drugiego z zatrzymań doszło wieczorem. "Około dwudziestoparoletni [mężczyzna - red.] chciał spotkać się z dzieckiem w jednym z rzeszowskich hoteli i chciał nauczyć dziecko seksu analnego oraz analnego" - napisał Dymkowski na Facebooku.

Jak podaje portal Rzeszow-news.pl, zatrzymani mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domów.

- Obu przesłuchano w charakterze świadków z tzw. uprzedzeniem, czyli mogą w późniejszym czasie mieć przedstawione zarzuty. Na razie tak się nie stało. Trzeba zabezpieczyć komputery mężczyzn, sprawdzić zawartość sprzętu i przeanalizować korespondencję - mówi w rozmowie z portalem Renata Krut, z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

Więcej o:
Komentarze (69)
"Łowca pedofilów" doprowadził do schwytania dwóch mężczyzn. Mieli umawiać się z 14-latkami
Zaloguj się
 • anna.pcz

  Oceniono 49 razy 25

  Zboczency zboczencami ale temu "łowcy" prowokatorowi lekarze też powinni się przyjrzeć.

 • kociogon

  Oceniono 26 razy 12

  Prowokacja jest formą podżegania do przestępstwa i jako taka jest karalna. Dlaczego ten "łowca" jeszcze nie ma o to sprawy?

 • kinlej

  Oceniono 22 razy 12

  - Halo! Dymkowski mówi! Właśnie namierzyłem kolejnego pedofila! Jakiś 16-latek chce umówić się na seks z 14-latką! To znaczy ze mną jak napisałem że mam 14 lat!
  - "Ech, ku..., znowu ten (...)" Dobrze, już wysyłamy patrol...

 • kl001

  Oceniono 23 razy 11

  ten co się podaje za 14 latkę szukającą seksu ma równo pod sufitem ?

 • zigzaur

  Oceniono 20 razy 10

  Aresztować Władysława Jagiełłę Mając 39 lat ożenił się z 13-letnią Jadwigą. Świętą zresztą. Po prawdzie rozwódką ale mniejsza o to. Unieważnić dynastię Jagiellonów i bitwę pod Grunwaldem.

 • malalyna

  Oceniono 16 razy 10

  psychol który zaspokając swoje zboczenie skutecznie ukrywa je pod pozorem walki z pedofilią. to cóś napewno zaspokaja swój popęd brandzlując się kiedy czatuje z ludźmi których bierze sobie na cel... ponieważ jego erotyczne fantazje nie mogą być zaspokojone w rzeczywistości mści się na niedoszłych kochankach wystawiając ich policji

 • janix65

  Oceniono 17 razy 7

  Czytałem jak Dymkowski namawiał faceta. Jak facet dowiedział się że ta niby nastolatka ma 14 lat chciał zrezygnować a Dymkowski na to " ale ja mam 14 lat i 11 miesięcy ". Ten łowca to chory stary zbok bez żony i rodziny, który próbował wyłudzić od ludzi kasę na nowego laptopa bo starego niby policja mu zabrała, facet skazany prawomocnie za podżeganie do nienawiści do Cyganów. Został wywalony dyscyplinarnie z pracy, oczernił kupę ludzi. Jego największą miłością jest piesek z którym śpi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX