Pogoda na 11 listopada. Chłodniej i pochmurno. Ostrzeżenia przed mgłami

Pogoda niestety nie będzie sprzyjać obchodom 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Trzeba przygotować się na mglistą i pochmurną niedzielę.

Niedziela 11 listopada zapowiada się na chłodną - w całym kraju nie będzie więcej niż 12 stopni Celsjusza. Taka temperatura wystąpi we Wrocławiu, Katowicach i Częstochowie.

11-10 stopni będzie na zachodzie kraju, a także w centralnej części Polski. Zdecydowanie chłodniej będzie natomiast w całym pasie wschodnim. Tam temperatura sięgnie jedynie 6 stopni (Suwałki), 7 będzie w Białymstoku czy Giżycku. 8 st. C będzie natomiast w Warszawie.

Pogoda 11 listopada

W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości raczej nie zapowiada się na deszcz, ale będzie mglisto i pochmurno. Pogoda może pokrzyżować plany świętowania ewentualnie na Pomorzu Zachodnim, gdzie możliwe są jedynie słabe opady - informuje TVN Meteo.

Mgły mogą być uciążliwe dla mieszkańców kilku województw. Według prognoz IMGW na silne mgły powinni przygotować się mieszkańcy mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i małopolskiego.

Więcej o: