11 listopada. D逝goterminowa prognoza pogody. Czy 安i皻o Niepodleg這軼i b璠zie s這neczne?

D逝goterminowa prognoza pogody. Jaka b璠zie pogoda 11 listopada? Niestety od 安i皻a Niepodleg這軼i pogoda zacznie si psu. Kiedy spadnie 郾ieg? Opad闚 mo瞠my spodziewa si oko這 po這wy grudnia.

Jaka będzie zbliżająca się zima? Do końca roku nie możemy liczyć na obfite opady śniegu.

Pogoda na listopad. Będzie ciepło, choć czasem deszczowo

Tegoroczny listopad będzie wyjątkowo ładny i ciepły. Jak pokazuje amerykańska prognoza pogody AccuWeather, w tym miesiącu temperatury nie spadną poniżej zera, a w większość listopadowych dni obędzie się bez deszczu.

11 listopada - pogoda na Święto Niepodległości

Do końca tego tygodnia możemy cieszyć się ze słonecznej pogody, jednak już 11 listopada pogoda zacznie się psuć. Podczas obchodów Święta Niepodległości pogoda nie będzie zachęcała do udziału w marszach, ponieważ niemal w całym kraju będzie padać. Od tego dnia temperatury w Polsce będą spadać i nie przekroczą już w tym roku poziomu 10 stopni powyżej zera.

Pogoda na grudzień. Kiedy spadnie śnieg? 

Jaki będzie zbliżający się grudzień? Będzie chłodno, ale nie mroźnie, czasem poprószy śnieg, ale na białe Święta Bożego Narodzenia nie ma zbyt dużych szans. Jak pokazuje amerykański model pogodowy, pierwsze dwa tygodnie grudnia będą raczej ciepłe, nie zabraknie słońca oraz chmur, z których tylko czasem będzie padał deszcz. W tym czasie temperatury będą osiągać wartość od 7 do 3 stopni, jednak już tydzień później spadną do poziomu 0. Ochłodzeń i opadów śniegu możemy spodziewać się od 10 grudnia, jednak biała pierzyna szybko będzie się topić, ponieważ temperatury będą oscylować wokół 1-2 stopni Celsjusza. Ostatnie dni roku będą raczej pochmurne, a termometry pokażą wtedy od 1 do -1 stopni.

Przypomnijmy, że długoterminowe prognozy pogody obarczone są dużym marginesem błędu, dlatego warto na bieżąco sprawdzać aktualne prognozy, a jeżeli planujemy wyjazd - sprawdzić mapy meteorologiczne na kilka dni przed wycieczką.

Wi璚ej o:
Komentarze (6)
11 listopada. D逝goterminowa prognoza pogody. Czy 安i皻o Niepodleg這軼i b璠zie s這neczne?
Zaloguj si
 • andrew1507

  Oceniono 2 razy 2

  pokonamy pisbolszewie w najblizszych wyborach do sejmu,
  sniezna kula nabiera masy I rozjedzie pis,
  kaczyzm kaput

 • andrew1507

  Oceniono 2 razy 2

  pis to bubel+
  kaczyzm kaput

 • andrew1507

  Oceniono 2 razy 2

  A znak slonca na niziolskich cielskach nie wystarczy?

 • kzet69

  Oceniono 2 razy 2

  A co za r騜nica? 11.11 normalni ludzie b璠 siedzie w domu, skoro ulicami zaw豉dn narodowi-socjali軼i i neofaszy軼i....

 • cafe.et.croissant

  Oceniono 2 razy 2

  S這鎍e? Na pewno nie, b璠zie tylko ksi篹yc Kaczy雟kich.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX