Tarnowska policja dostała cynk o trzęsącym się aucie. Wyskoczył z niego spanikowany człowiek

Samochód dostawczy okazał się pułapką dla pewnego obywatela Serbii, który postanowił przespać się na parkingu w miejscowości Rudka w Małopolsce. Obsługa i inni kierowcy wezwali policję.

Serb pracujący jako przedstawiciel handlowy jechał w kierunku Krakowa autostradą A4. Mężczyzna zatrzymał się na MOP (miejsce obsługi podróżnych) w miejscowości Rudka w woj. małopolskim. Rozłożył materac w przedziale bagażowym swojego renault kangoo i uciął sobie drzemkę. Problem pojawił się, gdy próbował opuścić auto - nie mógł otworzyć drzwi od wewnątrz.

Rudka. Trzęsące się auto wzbudziło niepokój

Mężczyzna zaczął kopać nogami drzwi i metalowe burty auta. To jednak nie pomogło. Trzęsące się auto wzbudziło niepokój obsługi parkingu i innych kierowców przejeżdżających przez miejscowość Rudka, którzy wezwali policję.

Funkcjonariusze otworzyli drzwi przedziału ładunkowego, z którego wyskoczył spocony i spanikowany obywatel Serbii.

"Przerażony mężczyzna, gdy doszedł do siebie, we wszystkich znanych językach podziękował policjantom za uwolnienie" - czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jak się okazało, był uwięziony w swoim aucie przez kilka godzin.

Wkurzają cię korki? Zobacz, w jaki sposób powinno się jeździć, żeby je rozładować

Więcej o:
Komentarze (88)
Rudka. Policja dostała cynk o trzęsącym się aucie. Wyskoczył z niego spanikowany człowiek
Zaloguj się
 • aria-pura

  Oceniono 20 razy 18

  Policja dostała cynk... Tylko patrzeć, jak przeczytamy, że psy zahatrały ziomusia za głupią aferę bęckową, ale najmimorda kazał mu iść w zaparte. Gimbazy zlikwidowane, trzeba szukać graszostaży na przymusowym utrzymaniu państwowym.

 • jachay

  Oceniono 13 razy 13

  Śpię tak, teraz już za zimno, bardzo często. ale ja mam Fiata Doblo. Tylne drzwi otwierają się od wewnątrz.

 • mamber1100

  Oceniono 11 razy 11

  Panie redaktorze! Czy polska mowa jest zbyt ubogą? Cynk? A nie można - Policja dostała zgłoszenie lub informację na temat? Obecnie od dziennikarzy nie wymaga się garnituru i krawata (a szkoda), ale żeby od razu tak gwarą uliczno-więzienną?

 • 3-kuleczka

  Oceniono 11 razy 9

  Policja dostała cynk
  obszczymurek "redahtor" po pięciu klasach podstawówki dostanie comiesięczna wypłatę zamiast być wyrzuconym na zbity pysk. Koles takiej nowomowy używaj w domu gdzie cię nie-wychowano, tu jest poważna Gazeta i ja jako czytelnik żądam szacunku

 • c.t.k

  Oceniono 25 razy 9

  "Przerażony mężczyzna, gdy doszedł do siebie, we wszystkich znanych językach podziękował policjantom za uwolnienie"
  Tych znanych języków jest około 6 000,więc trochę czasu mu to zajęło.Dziwne,że w czasie tych podziękowań nie dostał w3.14erdol o zniecierpliwionych policjantów

 • e_gregor2

  Oceniono 8 razy 8

  Cynk? A może ołów albo miedź? A czemu nie zgłoszenie? Tak bardziej po polsku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX