Dramatyczna akcja na rzece. Kobieta w ciąży na dachu auta. Straż użyła specjalnych sań

W Tyniu doszło do dramatycznej sytuacji. Auto wypadło z jezdni i wpadło do rzeki. W środku było dwóch pasażerów - kobieta w zaawansowanej ciąży i mężczyzna. Oboje weszli na dach samochodu i wzywali pomocy. Kierujący mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Tyń (woj. zachodniopomorskie) około godziny 21 we wtorek. Samochód wypadł z trasy Tyń - Staniewice i wylądował w rzece Wieprza.

Tyń. Auto wpadło do rzeki

Jak informuje Dziennikbaltyki.pl, audi jechało ze strony Staniewic. Nagle wypadło z trasy i wylądowało w rzece. W aucie znajdowały się dwie osoby - 30-letni kierowca i 22-letnia pasażerka. Obojgu udało się wydostać z samochodu i wejść na dach. Stamtąd wołali o pomoc. 

Na miejscu zjawiła się policja i straż pożarna. Poszkodowanych udało się wyciągnąć z rzeki dopiero dzięki specjalnym saniom, których zazwyczaj używa się do ratowania ludzi z pękniętego lodu.

Gdy dwójka znalazła się na brzegu, okazało się, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży - dokładnie w siódmym miesiącu, a od mężczyzny czuć silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie promil alkoholu. 

Kobieta i mężczyzna trafili do szpitala. Po zbadaniu ciężarnej okazało się, że ani jej, ani jej dziecku nic nie grozi, została wypuszczona do domu. Kierowca też wyszedł z wydarzenia cało. On nie wrócił jednak do domu. Przewieziono go na komendę policji w Sławnie.

- Będzie odpowiadał za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Nie można też wykluczyć, ze usłyszy jeszcze inny zarzut. Na pewno sprawa skończy się w sądzie- mówi mł. asp. Kinga Warczak z KPP w Sławnie.

Więcej o:
Komentarze (38)
Tyń. Auto wylądowało w rzece. Mężczyzna i kobieta w ciąży stali na dachu i wołali o pomoc
Zaloguj się
 • tzwpanstwopislamskie

  Oceniono 19 razy 17

  Pijany śmiec powinien z glupia babą zaplacic za akcje wszystkich sluzb!!!! Glupia baba oczywiscie wiedziala ze smiec jest pijany.
  Dodatkowo 20tys za na rzecz oddzialow rehabilitacyjnych
  5 letni zakaz prowadzenia auta
  smiec powinien wiedziec ze recydywa w jezdzie po pijaku to 20tys kary i 10lat pozbawienia prawa jazdy. Za zlamanie powyzszego pierdel

 • romanzadomisnki

  Oceniono 16 razy 12

  "W środku było dwóch pasażerów - kobieta w zaawansowanej ciąży i mężczyzna". Szanowna pani Olasup, jeśli tak, to nie dwóch, a DWOJE pasażerów. Potrzebne korepetycje z polskiego. Lepiej późno, niż wcale.

 • siwywaldi

  Oceniono 11 razy 11

  Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie promil alkoholu. 
  ======================================
  Jeden promil i tak mu z gęby waliło? Czyżby najtańszy płyn do spryskiwaczy pił?

 • iberka

  Oceniono 12 razy 10

  Więcej szczęścia niż rozumu

 • aprilapril

  Oceniono 15 razy 9

  suweren podrozujacy jest.

 • mireczekb

  Oceniono 15 razy 7

  Irytujące już są te wasze błędy. Jeżeli wiecie, że w autem podróżowali kobieta i mężczyzna, to dlaczego piszecie "było dwóch pasażerów" zamiast dwoje pasażerów ? Gazetko, do podstawówki z waszymi kadrami.

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 5

  "W środku było dwóch pasażerów - kobieta w zaawansowanej ciąży i mężczyzna."
  ===============================================================
  Jeśli pasażerów było dwóch, a ściślej dwoje, to kto tym autem kierował? Zawartość brzucha pasażerki?

 • komentarz

  Oceniono 11 razy 5

  Ależ ja nie cierpię tych eufemizmów😡 Kierowca BYŁ PIJANY.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX