Zabójstwo Pauliny D. z Łodzi. Jest list gończy i rysopis podejrzanego

39-letni Mamuk Khetsuriani jest podejrzany o zabójstwo 28-letniej łodzianki Pauliny D. na tle seksualnym. Za mężczyzną, który prawdopodobnie przebywa już poza granicami Polski, wydano list gończy.

Policja podała, że w ostatnim czasie poszukiwany ws. zabójstwa Pauliny D. przebywał w Łodzi, skąd wyjechał po południu 20 października i 21 października rano przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji.

Zabójstwo Pauliny D. Jest rysopis podejrzanego

Rysopis poszukiwanego Mamuka Khetsuriani:

 • wzrost 178 cm,
 • oczy zielone,
 • krępa budowa ciała,
 • możliwy rudy zarost.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarostRysopis poszukiwanego mężczyzny: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost Fot. Policja

"Wszystkie osoby, które dysponują wiedzą na temat miejsca pobytu ukrywającego mężczyzny proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506997 albo 112. Zapewniamy anonimowość" - głosi komunikat policji w Łodzi.

Zabójstwo Pauliny D. Zarzuty dla trzech osób 

Dotychczas w związku ze sprawą zabójstwa Pauliny D. zatrzymano i postawiono zarzuty trzem osobom. 44-letnia Białorusinka, a także obywatele Gruzji (38-letni i 41-letni) są podejrzani m.in. o zacieranie śladów i zatajenie zbrodni.

44-letnia kobieta usłyszała już zarzuty niezawiadomienia o zabójstwie i składania fałszywych zeznań. 

Możliwy motyw seksualny

28-letnia Paulina D. zaginęła w sobotę 20 października. Ostatni raz była widziana tego dnia około godziny 8.00 przy skrzyżowaniu ulic Zielonej oraz Kościuszki w Łodzi.

Sekcja zwłok kobiety wykazała wstępnie, że przyczyną jej śmierci były rany kłute szyi. 
- Udało się zabezpieczyć nóż, który mógł stać się narzędziem zbrodni. Podczas sekcji zabezpieczono także materiały do dalszych badań. Prawdopodobne jest, że do zabójstwa Pauliny D. doszło z motywów seksualnych - powiedział Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. 

Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Więcej o:
Komentarze (179)
Zabójstwo Pauliny D. z Łodzi. Jest list gończy i rysopis podejrzanego
Zaloguj się
 • marianna1960

  Oceniono 33 razy 19

  Wygląda jak typowy polski Janusz koło 50 lat zainteresowania alkohol, sport i bicie kobiet

 • tilow3

  Oceniono 36 razy 16

  Gazeta popełnia błąd umożliwiając wstawianie komentarzy wszelkiej maści pisowskim idiotom. To jest niewyobrażalne, by w obliczu takiej tragedii podejmować próby zdobycia kapitału politycznego. Nie dociera do mnie stopień zezwierzęcenia tzw. prawdziwych Polaków. Zginęła młoda kobieta - pomódlcie się o nią! i nie piszcie kretyńskich tekstów, że zabili ją podobni do "lemingów".
  Jestem ciekaw jak zareagują ci "patrioci" gdy w Anglii czy Niemczech zaczną wywlekać grzechy Polaków tam mieszkających. i zacznie się nagonka na gwałcicieli, zbirów, złodziei czy pospolitych bandytów, którzy reprezentują nas licznie poza granicami kraju. Co będą pisać, gdy wszystkich Polaków zacznie się równać z kryminalistami?

 • waldekan

  Oceniono 25 razy 13

  Gruzini to przyjaciele Polaków, a szczególnie przyjaciele pisu. Więc raczej pan minister Brudziński nie będzie miał problemów z załatwieniem ekstradycji ? A może się mylę ?

 • Luis Rose

  Oceniono 17 razy 11

  Wiem że zaraz się wszyscy rzuca do minusowania ale dlaczego ona poszła z obcym gościem do jego mieszkania?niestety ale takie mamy czasy że warto czasem być ostrożnym.

 • wawa1920

  Oceniono 23 razy 9

  Wszystkim plującym na emigrantów przypominam,że od trzech lat rządzi jedynie słuszna partia i to ona wydała tysiące zezwoleń na pobyt w Polsce.

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 6

  Wygląda dokładnie jak ciut grubszy Jojo Brudziński, mendziarstwo podobne na 100%

 • yosemitesam

  Oceniono 8 razy 6

  Zdaje się że jedna z wdów po Edgarze Peronie przebywa właśnie w Gruzji. Może by się rozglądnęła za typkiem?

 • xan-ti

  Oceniono 6 razy 6

  A wygląda ten gruziński knur na 60.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 5 razy 5

  Mam nadzieję że zginie przypadkowo podczas aresztowania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX