Morderstwo 28-letniej Pauliny D. z Łodzi. Są wyniki sekcji zwłok kobiety

Są już znane wstępne wyniki sekcji zwłok 28-letniej Pauliny D., której ciało odnaleziono w piątek przy ul. Kosynierów Gdańskich w Łodzi. Kobieta zmarła w wyniku ran kłutych szyi.

28-letnia Paulina D. zginęła w wyniku ran kłutych szyi - tak wykazała przeprowadzona w poniedziałek sekcja zwłok kobiety, o której wynikach informuje Polska Agencja Prasowa. Najprawdopodobniej do zbrodni doszło na tle seksualnym.

Przed śmiercią Paulina D. miała być również bita. Śledczy zaprzeczyli, by ciało 28-latki miało być rozczłonkowane.

Śmierć Pauliny D. z Łodzi

Paulina D. zaginęła w sobotę 20 października. Ostatni raz była widziana tego dnia około godziny 8.00 przy skrzyżowaniu ulic Zielonej oraz Kościuszki w Łodzi.

Według prokuratury do tragedii doszło w kamienicy przy ul. Żeromskiego. Zwłoki zostały zapakowane w torbę, owinięte w folię i przetransportowane w okolice Stawów Jana.

Dotychczas w związku ze sprawą zatrzymano i postawiono zarzuty trzem osobom. 44-letnia Białorusinka, a także 38-letni i 41-letni obywatele Gruzji są podejrzani m.in. o zacieranie śladów i zatajenie zbrodni.

Sprawca zabójstwa Pauliny D. nadal nie został zatrzymany. Niewykluczone, że osoba ta uciekła za granicę, choć prokuratura tych doniesień nie potwierdza.

Więcej o:
Komentarze (79)
Morderstwo 28-letniej Pauliny D. z Łodzi. Są wyniki sekcji zwłok kobiety
Zaloguj się
 • ml2403

  Oceniono 35 razy 25

  Na wszystkie te pobyty zezwoliła obecna władza. A miało być tak bezpiecznie.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 35 razy 19

  ...pisuar na wpuszczał zaprzyjaźnionych gruzinów i ukraińców,a teraz okazuje się że to mordercy i gwałciciele

 • poeatadoctus

  Oceniono 15 razy 15

  Wyrazy współczucia dla rodziny.

 • czternascie87plus1

  Oceniono 28 razy 14

  Chcialbym aby jej morderca wisial na strunie fortepianowej. Ale apeluje do komentujacych nie wkladajcie mordercow i uczciwych ludzi do jednego worka. Narodowosc automatycznie nie oznaca bycia morderca.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 30 razy 14

  KC PiS wypuściło przed pierwszą turą spo, który miał pokazać jak uchodźcy wpuszczeni przez opozycję będą "ubogacać" kulturowo Polskę w 2020 roku. A tymczasem sami nawpuszczali takich, którzy "ubogacają" nas kulturowo już teraz...

 • bogpan

  Oceniono 22 razy 12

  PiS nie przyjmuje imigrantow. Takich umigrantow mozna w kazdym sklepie kupić.

 • jedyny.remek

  Oceniono 21 razy 11

  A kto ich do Polski sprowadził? Te tysiące Azjatów i przybyszów z byłych republik radzieckich to może Unia nam wcisnęła?

 • twzelnik

  Oceniono 10 razy 10

  Tak to już jest, że wśród imigrantów jest większy odsetek ludzi skłonnych do popełniania przestępstw.
  Dotyczy to również Polaków za granicą.

  Przyczyn jest wiele, bo czasem to będzie uciekający z kraju niebieski ptak, a innego trudy życia na obczyźnie skłonią do złych czynów. Puszczają więzy rodzinne, hamulce moralne, itd.

  Oczywiście to źle, że ktoś kogoś zamordował, ale czy jeśli Polak zgwałcił i zamordował Angielkę, to obywatele UK domagają się odpowiedzialności zbiorowej? Yyyyy... tak! Tam też istnieje warstwa społeczna zwana MOTŁOCHEM.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX