Długoterminowa prognoza pogody. Na Wszystkich Świętych i Zaduszki będą nawet 22 stopnie

Długoterminowa prognoza pogody. 1 listopada i 2 listopada czeka nas ciepła i mało jesienna pogoda. We Wszystkich Świętych na Podkarpaciu termometry pokażą nawet 22 stopnie Celsjusza. W Zaduszki trochę chłodniej (do 17 stopni), może lokalnie padać deszcz.

W najbliższe dni powróci słoneczna pogoda. Ciepło będzie także na początku listopada - 1 i 2 listopada w Dzień Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (czyli Dzień Zaduszny albo Święto Zmarłych) pogodnie: bez deszczu, ze słabym wiatrem i ciepło.

Prognoza pogody na 1 listopada. Słońce we Wszystkich Świętych

Prognoza pogody na Dzień Wszystkich Świętych. Jak przewiduje TVN Meteo, 1 listopada będzie pogodnie - od 14 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 22 stopni na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, momentami silniejszy z południa. W Tatrach może wiać halny.

Prognoza pogody na 2 listopada. Pogodne Zaduszki

2 listopada, w Zaduszki, będzie nieco chłodniej - od 13 stopni na Suwalszczyźnie do 17 na Dolnym Śląsku. Deszcz może pojawić się tylko na wschodzie, w pozostałej części kraju słonecznie. Wiatr z południowego zachodu słaby i umiarkowany.

Jaka będzie pogoda w dniu Narodowego Święta Niepodległości? 11 listopada w deszczu

Po słonecznym dniu Wszystkich Świętych czeka nas odczuwalny spadek temperatur i pogorszenie warunków atmosferycznych - już od 3 listopada pogoda w Polsce będzie pochmurno i deszczowo. W Warszawie zaobserwujemy przelotne opady, a temperatura nie przekroczy 9 stopni Celsjusza.

Trochę cieplej będzie w innych regionach kraju - w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Rzeszowie termometry pokażą ok. 11 stopni, a w Poznaniu 10 stopni. 

Długoterminowa prognoza Listopad - pogoda na ostatni tydzień 

Deszczowa pogoda utrzyma się w Polsce do 21 listopada. Po tym dniu nastąpi krótka poprawa pogody i na niebie znowu zobaczymy słońce. Termometry pokażą od 5 do 8 stopni. 

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Więcej o: