Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło. Policji udało się ustalić sprawcę "zdarzenia drogowego"

220 zł i sześć punktów karnych dostał funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, który odpowiada za czwartkową kolizję kolumny rządowej z Beatą Szydło w Imielinie (woj. śląskie). Nikomu nic się nie stało.

Policja ukarała funkcjonariusza funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa, który spowodował kolizję w Imielinie - informuje Rmf24.pl. Mężczyzna dostał mandat w wysokości 220 zł oraz sześć punktów karnych. To on prowadził drugi samochód kolumny, którym jechała była premier.

Do kolizji kolumny rządowej z Beatą Szydło doszło w czwartek ok. godz. 13 w miejscowości Imielin w woj. śląskim. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Uszkodzone zostały za to trzy pojazdy - w tym dwa rządowe.

Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło. Przyczyny stłuczki

Według dziennikarza RMF FM auta kolumny rządowej zjechały z trasy S1 i kierowały się w stronę Oświęcimia. W Imielinie jeden z samochodów zatrzymał się przed przejściem na pieszych, przez które chciało przejść dziecko. Kierowca drugiego auta zdążył w porę zahamować.

Nie zdążył jednak trzeci samochód, którym kierował ukarany funkcjonariusz SOP. Jego audi wjechało w bmw, które na zasadzie domina uderzyło w samochód 77-letniego mieszkańca Imielina.

Beata Szydło po stłuczce została przewieziona dalej innym samochodem.

Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło. Były wiceszef BOR: "Tych zdarzeń jest zbyt dużo"

Więcej o:
Komentarze (396)
Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło. Policji udało się ustalić sprawcę "zdarzenia drogowego"
Zaloguj się
 • gio0102

  Oceniono 173 razy 167

  tu najistotniejsze jest dlaczego ta kobita, bez żadnego znaczenia dla funkcjonowania państwa, która nic nie robi, nie ma żadnych zadań w państwie do domu wozi się kolumną rządową z BOR! W celach prywatnych! To jest skandal! Jaki jest koszt takich przejażdżek - paliwo, eksploatacja, utrzymanie na jej potrzeby BORowców itd. Nie ma babsztyl prawa jazdy czy co?

 • antropoid

  Oceniono 95 razy 91

  Ogłaszała "sukcesy", a zostały po niej tylko porozbijane auta, zlikwidowane drzewa - i WSTYD.

 • safari70

  Oceniono 78 razy 74

  SOP To nie jest służba ochrony państwa tylko służba obijania pojazdów

 • obeznany

  Oceniono 59 razy 57

  Kiedy ktoś tym bucom wytłumaczy, że przepisy ruchu drogowego i OGRANICZENIA
  a) nie są z dudy, tylko z powodu bezpieczeństwa
  b) obowiązują ich tak samo, jak każdego śmiertelnika tak, jak i prawa fizyki?

 • hrkukus

  Oceniono 53 razy 51

  Winne jest dziecko. Konieczne jest kilkuletnie śledztwo, szczególnie ważne jest zbadanie wszystkich przodków dziecka pod kątem współpracy i pochodzenia.

 • Szymon Suchar

  Oceniono 49 razy 47

  kim jest ta pani, że rozbija się "kolumnadą rządową"???jaki ten naród jest głupi, to mało powiedziane... polaczka bolało dupsko przez kilka lat, jak ministre nie wpisał zegarka do oświadczenia, ci ludzie kradną na potęgę, żyją we dworach i przepuszczają setki milionów na swoja wygodę, a polaczek ni widzi, nie słyszy, 500+ na zatkanie ryja i 12 listopada wolny za 7 milioardów straty dla PBK... nic dziwnego że od setek jlat cały świat nami pomiata i robi z nami co chce...

 • amadeusz444

  Oceniono 49 razy 47

  Tak to jest jak się chama ze wsi wpuści na salony.

 • jo81

  Oceniono 46 razy 44

  Dziecko miało szczęście że zatrzymało się auto cywilne. Pan z Bmw walnoł by dzieciaka jak nic.

 • dryfulec

  Oceniono 41 razy 39

  A, to niesłusznie ukarano kierowcę rządowego. Należało pociągnąć do odpowiedzialności faceta, który w takim miejscu, na drodze pani Szydło namalował pasy. No i oczywiście osobę, która złośliwie widząc auta rządowe, zbliżyła się do tych pasów. Wielka pani jedzie kolumną, to świat ma zamierać, a nie kręcić się jakby jej nie zauważał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX