Tomaszów Lubelski. Nie żyje 21-letni kierowca. Auto zderzyło się się z busem drużyny piłkarskiej

Tomaszów Lubelski. Nie żyje 21-letni kierowca samochodu, który w środę zderzył się z busem. Mężczyzna prawdopodobnie jechał za szybko i stracił kontrolę nad pojazdem. W wypadku lekkie obrażenia odniosło 10 pasażerów busa.

W środę w miejscowości Podhucie (gmina Rachanie) pod Tomaszowem Lubelskim doszło do śmiertelnego wypadku. Seat zderzył się z busem marki Mercedes, 21-letni kierowca osobówki zmarł w szpitalu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się busem. Prawdopodobnie 21-latek nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i stracił panowanie nad kierownicą.

Śmiertelny wypadek pod Tomaszowem Lubelskim. Były utrudnienia

Ranny kierowca został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł z powodu rozległych obrażeń. Dziesięciu pasażerów busa trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami, po badaniach zostali zwolnieni. Kierowca busa był trzeźwy.

Mercedesem z meczu wracało 18 zawodników drużyny piłkarskiej w wieku 14-20 lat wraz z trenerem. Przez kilka godzin na trasie były utrudnienia, droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Więcej o: