Zaginiona Paulina Dynkowska. Prokuratura prowadzi śledztwo ws. bezprawnego uwięzienia 28-latki

Prokuratura Rejonowa Łódź-Polesie prowadzi śledztwo ws. bezprawnego pozbawienia wolności 28-letniej Pauliny Dynkowskiej, która zaginęła w minioną sobotę. Z kolei łódzcy policjanci, którzy zajmują się sprawą, odwołali poszukiwania mężczyzny ze zdjęcia. Udało się ustalić jego tożsamość. Był on widziany jako ostatni z dziewczyną.

Sprawa zaginionej Pauliny Dynkowskiej nadal pozostaje nie rozwiązana. 28-latka ostatni raz widziana była wspólnie z mężczyzną  20 października 2018 roku około godziny 8.00 przy skrzyżowaniu ulic Zielonej oraz Kościuszki w Łodzi. Osoby te kierowały się w stronę ulicy Gdańskiej. Od tamtego czasu kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak powiedziała nam mł.insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji, odwołano poszukiwania wspomnianego mężczyzny, bo udało się ustalić jego tożsamość. Rzeczniczka dodała, że to jedyne informacje, jakie może w tej chwili przekazać. 

Rysopis w chwili zaginięcia:

Wiek 28 lat, wzrost 174 cm., średniej budowy ciała, włosy ciemno brązowe długie, proste, oczy zielono - szare, nos mały prosty, brak znaków szczególnych. Ostatnie informacje na temat ubioru: czarny płaszcz odcinany w pasie do kolan, czarne botki z wysokim szerokim obcasem, czarna torba na długim pasku. 

Prokuratura: Śledztwo ws. bezprawnego uwięzienia 

Sprawą zajmuje się łódzka prokuratura. "Prokuratura Rejonowa Łódź-Polesie prowadzi śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności 28-letniej kobiety, która zaginęła w minioną sobotę. Szereg czynności w tej sprawie podejmują liczni funkcjonariusze policji. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Prokuraturą Rejonową Łódź-Polesie pod numerem telefonu (42) 254 – 07 00 lub z Komendą Miejską Policji w Łodzi, telefon (42) 665 14 50, 608 576 370, 604 281 327"- czytamy w przekazanym nam komunikacie.

Śledczy podkreślają, że w sprawie zaginionej Pauliny Dynkowskiej brane są pod uwagę różne hipotezy.

Więcej o:
Komentarze (27)
Zaginiona Paulina Dynkowska. Prokuratura prowadzi śledztwo ws. bezprawnego uwięzienia 28-latki
Zaloguj się
 • co.ty.powiesz

  Oceniono 21 razy 17

  "śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności"
  "w sprawie zaginionej Pauliny Dynkowskiej brane są pod uwagę różne hipotezy"
  No to jak w końcu: wiedzą, że ktoś ją porwał (uwięził), czy nie wiedzą? I skąd akurat ta hipoteza na pierwszym miejscu? Rozumiem, że nie wszystko policjanci mogą powiedzieć (ustalili tożsamość mężczyzny, ale go nie szukają, chociaż nie napisali, czy zatrzymano go, czy może nie ma nic wspólnego?), ale przekazywana informacja powinna jednak trzymać się kupy.

 • labeo

  Oceniono 9 razy 7

  Kto napisał stek takich bzdur i sprzeczności? Czy tak trudno jest przeczytać po sobie lub dać komuś do przeczytania?

 • yoric

  Oceniono 13 razy 5

  Yyy o co chodzi. To w końcu zaginęła nie wiadomo gdzie, czy ktoś ją bezprawnie uwięził.

 • c.t.k

  Oceniono 10 razy 4

  Policja nic nie wie,ale udaje,że wie,żeby nie powiedzieć,że nic nie wie:)

 • telimena30

  Oceniono 6 razy 4

  Czyli zboczeniec...

 • klassa

  Oceniono 13 razy 3

  Celowo nijaki Jagor tak tytułuje swój tekst, czy to tylko zwyczajny debilizm charakterystyczny dla redagujących na portalu GW. Kliki - idioto - kliki!

 • pasazerski

  Oceniono 2 razy 2

  "Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Sprawca tego bubla niech będzie łaskaw poprawić.

 • vivino27

  Oceniono 1 raz 1

  To jest skandal ,ciało zamordowanej czekało 3 dni aż zakład medycyny sądowej zrobi sekcje zwłok,i dokona niezbędnych badań."Co do zasady zakład w weekend nie pracuje" tak powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury.Jak oni mają coś znależć jak podstawowe badanie nie zostało przeprowadzone natychmiast po odnalezieniu ciała.SKANDAL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX