Pogoda w czwartek. Nie odpoczniemy od deszczu i wiatru. Zapowiada się nieprzyjemny dzień

Pogoda w czwartek nie sprawi nam miłej niespodzianki. Dzień będzie nieprzyjemny: utrzymają się opady, a także silny wiatr. IMGW wydał kolejne ostrzeżenia.

Pogoda w czwartek nas nie rozpieści. Nie odpuści ani deszcz, ani silny wiatr, który w porywach będzie osiągał prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

Pogoda w czwartek: deszcz i silny wiatr nie odpuszczą

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem dla 10 województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Najchłodniej będzie w Suwałkach i Białymstoku, gdzie termometry pokażą tylko 7 stopni.  W centrum kraju będzie cieplej: po 10 stopni w Warszawie i Lublinie, przed 11 w Łodzi i Poznaniu. W Małopolsce termometry pokażą 11 stopni, na Podkarpaciu - 10. Najcieplej będzie w zachodnich regionach kraju, gdzie temperatura wyniesie 12 stopni, a we Wrocławiu - nawet 13.

Na poniższej interaktywnej mapie z serwisu Windy.com możesz zobaczyć temperaturę o danej godzinie. Wystarczy, że suwak na dole mapy przesuniesz w lewo.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Więcej o: