Niedziele handlowe - październik 2018. Czy sklepy będą jutro otwarte?

Niedziele handlowe październik. Czy w jutro sklepy będą otwarte? Warto wiedzieć, czy 28 października to niedziela handlowa, żeby w razie potrzeby zrobić zakupy jeszcze dziś.

To, czy dany dzień jest niedzielą handlową określa treść ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Wynika z niej, że 28 października to niedziela handlowa - sklepy odzieżowe, czy budowlane, a także popularne supermarkety takie jak Auchan, Biedronka, Tesco czy Lidl mogą być jutro otwarte.

Niedziele handlowe 2018. 28 października to niedziela hanldowa

Zasada dotycząca ustalania niedziel handlowych jest prosta. Z ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele wynika, że niedziele handlowe w 2018 roku to zawsze pierwsza i ostatnia niedziela w miesiącu. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest grudzień, podczas którego niedziel handlowych będzie więcej, bo aż cztery. Decyzja o zwiększeniu liczby niedziel handlowych w tym miesiącu jest związana z wypadającymi w grudniu świętami Bożego Narodzenia.

Niedziele handlowe 2018. Jakie zmiany w kolejnych miesiącach?

Zbliżamy się do końca roku 2018, dlatego warto wiedzieć, ile niedziel handlowych wypadnie w kolejnych latach. Od stycznia 2019 roku czekają nas zmiany. Od początku przyszłego roku niedziele handlowe będą wypadać tylko raz w miesiącu.

W 2019 roku niedzielami handlowymi będą z zasady ostatnie niedziele poszczególnych miesięcy. W 2020 roku niedziele handlowe zdarzą się tylko siedem razy w ciągu roku i będą to: ostatnie niedziele stycznia, czerwca, sierpnia i września, jedna niedziela przez Wielkanocą oraz dwie niedziele przez Bożym Narodzeniem.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (13)
Niedziele handlowe - październik 2018. 28 X - Czy sklepy będą jutro otwarte?
Zaloguj się
 • Oceniono 7 razy 5

  Dobrze że kupiłem proszki uspokajające zażyłem i spokojnie czekałem na informację och ta niepewność ale już teraz wiem

 • wolfspider

  Oceniono 7 razy 5

  Hura.... cały tydzień czekałem na ten artykuł.

 • euzjebusz

  Oceniono 4 razy 2

  Dajcie sobie spokój. Nikt nie wejdzie na gazeta.pl bo szuka w wyszukiwarkach informacji o niedzielach handlowych. Zamiast dawać takie gnioty służące podbiciu pozycji w google lepiej popracujcie nad poziomem komentarzy.

 • chi-neng

  Oceniono 4 razy 2

  www.youtube.com/watch?v=GfAb0gNPy6s

 • Ana Robak

  0

  Kochanki ojczyma sąsiada brata szwagra córki wnuczka jest w ciąży.

 • dante_waw

  Oceniono 2 razy 0

  Płynących korzyści z hodowli alpak może być bardzo wiele. Jednak trzeba mieć dobry pomysł lub ich szereg i determinację do działania. Receptura na sukces to ciągłe zgłębianie wiedzy, połączenie pracy z pasją, miłość do alpak i przede wszystkim kreatywność w działaniu.

  Właściciele dobrze prosperujących hodowli alpak w Polsce i na świecie zajmują się nie tylko samą hodowlą, która i tak wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia, ale również szeregiem innych działań.

  Hodowla alpak- przede wszystkim zaangażowanie
  Zysk pojawia się przy całkowitym zaangażowaniu w sprzedaż, marketing i promocję. Hodowla alpak wymaga również stałego poszerzania zakresu działalności o nowości, na które rośnie zapotrzebowanie. Kto by pomyślał, że kiedyś będzie można zarabiać na spacerze z alpaką? Okazuje się, że chętnych na weekendowe spacery i czapkę z włókna alpaki jest coraz więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX