Łukomin. Stracił panowanie nad samochodem i wbił się w ganek zajazdu. Nie miał prawa jazdy

20-latek jadący przez Łukomin pod Gorzowem Wielkopolskim w piątek stracił panowanie nad swoim renault i wjechał w ganek zajazdu przy drodze krajowej K22. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Kierowca był trzeźwy, ale nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód aktualnego ubezpieczenia.

20-letni kierowca osobowego renault w piątek stracił panowanie nad swoim pojazdem i z impetem wjechał w ganek znajdującego się przy drodze krajowej K22 zajazdu. Konstrukcja uległa całkowitemu zniszczeniu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Gorzów Wielkopolski. Z dużą siłą wjechał w ganek zajazdu

Do wydarzeń doszło w miejscowości Łukomin niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Na nagraniu z monitoringu widać, że auto poruszało się z dużą prędkością.

Kierowca nie doznał żadnych obrażeń. Duże szczęście miała także kobieta z dzieckiem, która chwilę przed wydarzeniami była na ganku.

Kierowca renault nie miał prawa jazdy i aktualnego ubezpieczenia pojazdu

20-latek był trzeźwy. Okazało się jednak, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód nie ma aktualnego ubezpieczenia. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów drogowych, policjanci odstąpili od ukarania 20–latka mandatem karnym i skierowali sprawę do sądu.

Mężczyzna przyznał się do stawianego mu zarzutu stworzenia niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poddał się dobrowolnie karze trzyletniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz grzywny w wysokości 3 tys. zł. Ostateczna decyzja co do wymiaru kary zależeć będzie jednak od sądu.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (10)
Łukomin. Stracił panowanie nad samochodem i wbił się w ganek zajazdu. Nie miał prawa jazdy
Zaloguj się
 • wudeer

  Oceniono 6 razy 6

  Należy wyciąć wszystkie ganki przy drogach.

 • Oli Gra

  Oceniono 2 razy 2

  Hmm, pewnie ten dureń będzie musiał też pokryć koszty odtworzenia ganku. Jak nie miał OC, to mu raczej firma ubezpieczeniowa nie podaruje. I zapewne te wszystkie koszty przewyższą wartość tego złomu, którym jechał. Nie ma to, jak godziwa kara finansowa.

 • poljack

  Oceniono 4 razy 2

  A co na to rodzice tego kierowcy oczywiście nic nie wiedzieli że syn nie ma prawa jazdy ?

 • gaciekesikowej

  Oceniono 3 razy 1

  jak ten gościu może dostać trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych skoro on nie ma uprawnień do prowadzenia takowych?

 • klm747

  0

  gry i zabawy ludu polskiego

 • loneman

  0

  Kiedy dostanie medal za odwage i odszkodowanie od "wielkich panow":-/??

 • Skilder Twoo

  Oceniono 2 razy 0

  Nie że bronię typa, ale jak w kwesti prawnej wygląda sposób zaparkowania tych samochodów? Bo ten ostatni to wystaje już na jezdnię. I zbyt szybko wszedł w zakręt i go wynisło,.widać. że typ nie umie jeździć przednionapendówką i zaczął hamować i skręcać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX