Pogoda w piątek. Żegnamy się ze słońcem. Nadchodzi ochłodzenie i deszcz

Czwartek był ostatnim słonecznym dniem. Pogoda w piątek zrobi nam niemiłą niespodziankę - przyniesie niższe temperatury, a miejscami również deszcz.

Do wczoraj pogoda dawała nam wiele powodów do radości. Żegnamy się jednak ze złotą polską jesienią. Od piątku nastąpi pogorszenie pogody.

Pogoda

 w piątek. Nastąpi ochłodzenie

W większości kraju niebo zasnuje się chmurami w stopniu umiarkowanym i dużym. Temperatura spadnie o kilka stopni w porównaniu z poprzednimi dniami. Na północy Polski temperatura osiągnie od 12 do 14 stopni, w centrum - około 16, a na południu - 18 stopni.

Prognoza pogody

. Wystąpią opady deszczu i mgły

W wielu miejscach kraju mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Po parasole sięgnąć powinni przede wszystkim mieszkańcy południowych oraz zachodnich regionów Polski. Rankiem lokalnie mogą wystąpić również mgły.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogoda w piątek. Żegnamy się ze słońcem. Nadchodzi ochłodzenie i deszcz
Zaloguj się
  • Krzysztof Jarosz

    0

    I wkoncu koniec tego słońca!nie po to kupiłem konkretną puchowa kurtkę za tysiaka żeby w niej nie chodzić,przy takim ociepleniu jakie dają najcieplejsze kurtki na tej ziemi czyli z kaczym lub gesim puchem,pierzem nawet -30C mi nie straszne;))poproszę o mrozy:))Panie WOLFGANG:))

  • Oceniono 1 raz -1

    Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż nie dbać o bilet ,tylko sinic żal !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX