Piotrków Trybunalski. Tragiczny wypadek samochodowy w Srocku. Nie żyją dwie kobiety

Srock. W miejscowości pod Piotrkowem Trybunalskim doszło do wypadku samochodowego, w wyniku którego zginęły dwie osoby. Utrudnienia na drodze krajowej nr 12 mogą potrwać kilka godzin.

W czwartek rano w Srocku pod Piotrkowem Trybunalskim doszło do tragicznego wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 12. Śmierć poniosły dwie osoby.

Srock. Tragiczny wypadek samochodowy

Wypadek miał miejsce około godz. 6 – tak donosi expressilustrowany.pl. W zderzeniu wzięły udział trzy pojazdy jadące w kierunku Łodzi – ciężarówka, autokar wycieczkowy oraz samochód osobowy marki volkswagen passat. Na pokładzie autokaru znajdowała się wycieczka z Ukrainy - 19 pasażerów wraz z kierowcą. Otrzymali oni autokar zastępczy oraz tymczasowe zakwaterowanie w szkole podstawowej.

Pod Piotrkowem Trybunalskim w wypadku zginęły dwie kobiety

W wypadku w Srocku śmierć poniosły dwie kobiety, które podróżowały samochodem osobowym. Miały one 42 i 44 lata, obie były mieszkankami powiatu piotrkowskiego.

Nikt poza tym nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Srock. Utrudnienia w ruchu

Z powodu wypadku na drodze krajowej 12 pomiędzy Piotrkowem a Łodzią występują duże utrudnienia. Trasa jest zablokowana. Służby przeprowadzają oględziny miejsca wypadku oraz przesłuchują świadków. Policja organizuje objazdy przez autostradę A1 i drogę ekspresową S8. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Utrudnienia. Zablokowana droga krajowa nr 12Utrudnienia. Zablokowana droga krajowa nr 12 Google Maps

Bądź widoczny, noś odblaski. Mogą uratować ci życie

Więcej o: