Łódź. Pijany kierowca spowodował śmierć 21-letniej pasażerki. Miał 2 promile we krwi

W środę o godz. 4 rano doszło do śmiertelnego wypadku na ul. Narutowicza w Łodzi. Kierowca hyundaia stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek. Nie przeżyła jego 21-letnia pasażerka. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu we krwi.

Łódź. Według ustaleń policjantów, w środę o godz. 4 rano 20-letni kierowca hyundaia coupe, jadąc ul. Narutowicza w kierunku ul. Dąbrowskiego, stracił nagle panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek.

Na miejscu pojawiły się służby, jednak pomimo prób reanimacji, nie udało się uratować 21-letniej pasażerki. Kierowca miał 2 promile alkoholu we krwi. Obecnie przebywa w szpitalu pod nadzorem policji.

Wypadek w Łodzi. Utrudniona komunikacja

W wypadku ucierpiały też dwa pojazdy zaparkowane w tym miejscu.

Wypadek spowodował utrudnienia w komunikacji miejskiej - podaje dzienniklodzki.pl. Zatrzymano ruch autobusów i tramwajów na ul. Narutowicza w dwóch kierunkach jazdy. Objazd tramwajów odbywa się przez ulice: Narutowicza, Tramwajową, Węglową i Rodziny Poznańskich. Autobusy w stronę Dworca Łódź Fabryczna mają wytyczony objazd przez ul. Jaracza i POW.

Z kolei autobusy z Dworca Łódź Fabryczna kierują się przez Al. Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Rewolucji, a potem przez plac Dąbrowskiego do Narutowicza. Ruch pojazdów MPK zostanie wznowiony dopiero po zgodzie służb.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (39)
Łódź. Śmiertelny wypadek z udziałem pijanego kierowcy
Zaloguj się
 • komentarz

  Oceniono 14 razy 12

  Bez eufemizmów, nalegam: pijany 20-letni kierowca ZABIŁ 21-letnią pasażerkę.

 • timo862

  Oceniono 9 razy 9

  No cóż, poniekąd sama jest sobie winna. Wsiadajac do samochodu z pijanym gowniarzem powinna się liczyć z konsekwencjami. A że konsekwencje okazały się dla niej śmiertelne... Cóż, wiedziała w jakim stanie jest jej kierowca.

 • aagaj

  Oceniono 8 razy 8

  Nie wiedziała z kim jedzie ?!
  Chyba że teź ......!

 • zec

  Oceniono 7 razy 7

  Moim zdaniem pasażerka popełniła samobójstwo wsiadając do auta pijanego faceta.
  Takie "wsiadanie" tez powinno być karalne.

 • bartlomiej_chmiel

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiście Pani nie zauważyła że Pan opity.

 • loneman

  Oceniono 5 razy 5

  "'Pattryoda' wstal z kolan" ale ‰ powalily go na ryjek...

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 5 razy 5

  Zabójstwo drogowe. W normalnych krajach UE od 12 lat wzwyż, po pijaku lub narkotykach 20 lat. Miejmy nadzieję że w pierdlu z tyłka mu zrobią czteropasmówkę.

 • wkswks

  Oceniono 5 razy 5

  Dwa promile - to widać ze jest pijany. O czym ta gowniara myślała. Mam nadzieje ze moje dzieci będą miały więcej oleju w głowie.

 • rumpa

  Oceniono 2 razy 2

  Panna sama wsiadła, jak mniemam. Łzy mi od razu obsuszyło. Mam zero zrozumienia i dla pijusów obu płci i dla takich panienek. Powinna była wezwać policję, jak zobaczyła, że koleś siada za kółko. Całe szczęście, że rozwalił ją, a nie jakąś niewinną osobę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX